Zarządzanie funduszami, Doradztwo finansowe

Meble biurowe Kraków

Nowoczesne meble biurowe jakie znajdą Państwo na stronie firmy Biuro 2000 to produkty, które z pewnością znajdą zastosowanie w niejednej firmie. Oferowane meble biurowe Kraków to produkty o znakomitej funkcjonalności. Nasza firma od lat obecna jest w branży oferując także szafy przesuwne i meble kuchenne.

biuro księgowe Łódź

Potrzebna księgowość Łódź? Polecamy wszystkim zainteresowanym osobom wysoką jakość usług świadczonych przez naszych pracowników. Wobec swoich klientów odznaczamy się terminowością, dokładnością w wykonywaniu zadań oraz całkowitą poufnością. Profesjonalna księgowość w Łodzi- Biuro Księgowe Jan Obuszko.

Biuro rachunkowe Szczecin

Wystarczy, ze klient prześle nam swoja dokumentację, księgi lub da inny rodzaj zlecenia na określone usługi księgowe (Szczecin stał się dla nas już za małym rynkiem), a nasi pracownicy po jego wykonaniu prześlą je z powrotem mailem do klienta, w dogodnym formacie i gotowe do wydrukowania. W ten sposób nasze biuro rachunkowe ma nadzieję rozszerzyć swoje usługi na skalę ogólnopolską oraz jak najbardziej ułatwić zainteresowanym dostęp do naszej oferty, jaką jest księgowość. Sprawdź naszą ofertę na stronie.

GMP GHP

Zajmujemy się działalnością w branży usługowej, w ramach której zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw. Firma INGE S.C. zajmuje się prowadzeniem szkoleń, a także kompleksowym doradztwem, dzięki któremu możliwe jest podniesienie swojej efektywności, a także podniesienie rynkowej pozycji. Z naszą pomocą możliwe będzie np. wdrożenie GMP GHP, które są systemami zapewniania bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Dzięki temu możliwa będzie współpraca z rynkiem, który wymaga stosowania tych systemów.

licytacje komornicze

Polecamy listę ofert z różnymi dobrami osobistymi przeznaczonymi do sprzedaży w celu spłacenia wierzytelności. Nasze licytacje komornicze to głównie nieruchomości, samochody, laptopy oraz telewizory. Istnieje możliwość nałożenia odpowiedniego filtru na wyszukiwane aukcje, w tym z rodzajem branży oraz wysokością wadium.

Leasing maszyn

Na naszej stronie internetowej znajdziecie ofertę leasingu maszyn, dzięki któremu będziecie mogli wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie na zakup wybranego sprzętu. Z nami będziecie mogli zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwa w nowoczesne technologie, za sprawą których możliwe jest realizowanie w Waszych firmach codziennych zadań. Nasi specjaliści przeanalizują Waszą sytuację finansową i zaproponują optymalne warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Gwarantujemy Wam pełne zadowolenie z korzystania z naszych usług.

Sale szkoleniowe Warszawa

Potrzebujesz poprowadzić kurs doszkalający dla pracowników lub odbyć rozmowę rekrutacyjną z kandydatami, ale nie dysponujesz odpowiednim miejscem? Sale szkoleniowe wynajmujemy na terenie Warszawy, gdzie do dyspozycji klientów oddajemy pomieszczenia klimatyzowane, wyposażone w odpowiedni sprzęt oraz zapewniamy catering.

Usługi rachunkowe Gdańsk

Ograniczenia dla przedsiębiorczości, które nakłada na nas ustawodawca polegają przede wszystkim na dużej ilości czynności biurokratycznych, które należy wykonać aby móc wykazać się przed różnymi urzędami zdrową dokumentacją. Biuro Rachunkowe Marsola działające w Trójmieście zaopiekuje się zdrową kondycją podatkową Twojego biznesu. Nasi specjaliści będą na bieżąco ewidencjonować wszystkie Twoje wydatki i przychody, wystawiać faktury VAT, a także uzupełniać i składać w odpowiednich urzędach skarbowych roczne i kwartalne deklaracje.