Zarządzanie funduszami, Doradztwo finansowe

GMP GHP

Zajmujemy się działalnością w branży usługowej, w ramach której zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw. Firma INGE S.C. zajmuje się prowadzeniem szkoleń, a także kompleksowym doradztwem, dzięki któremu możliwe jest podniesienie swojej efektywności, a także podniesienie rynkowej pozycji. Z naszą pomocą możliwe będzie np. wdrożenie GMP GHP, które są systemami zapewniania bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Dzięki temu możliwa będzie współpraca z rynkiem, który wymaga stosowania tych systemów.

Pióra montegrappa

Piękne, a jednocześnie funkcjonalne są dostępne w naszej ofercie pióra Montegrappa. W naszym asortymencie dostępna jest między innymi kolekcja przyborów wykonana z żywicy mającej czarną lub brązowo - złotą barwę. Co więcej modele te zostały wzbogacone również o wykończenie z różowego złota lub srebra.

Sprawy spadkowe

Kancelaria Adwokacka dr. Piotra Sołhaj działająca w Krakowie specjalizuje się w prowadzeniu postępowań z zakresu wielu dziedzin prawa. Jedną z domen funkcjonowania prawnika są sprawy spadkowe. Wśród nich wyróżniamy postępowania prowadzone w trybie procesowym jak również te prowadzone nieprocesowo. Deklarujemy, iż każdorazowo formę pomocy uzależniamy od indywidualnych potrzeb i wskazówek Klientów, w ten sam sposób ustalając honorarium. Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpośredniej konsultacji.

Wycena spółek

Wiele firm oferujący doradztwo inwestycyjne oraz finansowe, proponuje swoim klientom usługę którą jest wycena spółek. Jeżeli w danym momencie wycena firmy nie jest nam potrzebna, nie musimy z niej korzystać. Jeśli jednak menedżerowie uznają, że wycena firmy w najbliższym czasie może wpłynąć na jej rozwój, warto skorzystać z takiej oferty.

biuro księgowe Poznań

Poszukujesz rzetelne biuro księgowe? Poznań to miasto w którym możesz nas znaleźć. Nasze biuro księgowe istnieje od lat. Bez problemu zajmiemy się wszystkimi problemami naszych klientów. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy zapraszamy na naszą stronę internetową a dowiesz się jak uzyskać z nami kontakt. Zapraszamy.

Ochrona praw konsumenta Warszawa

W zakres naszej działalności wchodzi doradztwo odnośnie kwestii takich jak ochrona praw konsumenta. Zajmujemy się też regulacjami związanymi z praktykami nieuczciwej konkurencji. Sporządzamy i opiniujemy umowy handlowe i dystrybucyjne. Reprezentujemy też firmy w postępowaniach przed powołanymi do tego organami - działamy na terenie Warszawy.

liczarki do monet

Nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia elektroniczne, to sprzęt, w który powinna zaopatrzyć się każda placówka handlowa. Firma Ibicon proponuje liczarki do monet i banknotów, testery oraz szereg innego rodzaju osprzętu, dzięki któremu będą Państwo szybciej zliczać utarg oraz kontrolować czy nie dochodzi do płatności falsyfikatami.

CIT estoński a leasing operacyjny

Korzystasz z samochodu wyłącznie na cele związane z prowadzonym przedsiębiorstwem? A możesz wykorzystujesz pojazd też w sytuacjach prywatnych? Musisz zapoznać się z pojęciami CIT estoński i leasing operacyjny. Niekiedy wymagane jest 50% opodatkowanie ryczałtowe zysków danej spółki ze względu na użytkowanie auta.

Wady i zalety stowarzyszenia

Stowarzyszenie to doskonałe miejsce dla osób o podobnych zainteresowaniach i celach. W takim środowisku łatwiej osiągnąć swoje cele i rozwijać swoje umiejętności. Wystarczy zapoznać się z ofertą organizacji i dołączyć do jej członków. Dodatkowym plusem jest możliwość poznania nowych ludzi i nawiązania wartościowych kontaktów. Jednak trzeba pamiętać, że stowarzyszenie wymaga od członków dalszego rozwoju i poświęcenia czasu na działania organizacji. Trzeba również akceptować podejmowane decyzje i szanować przywódców stowarzyszenia. Pomimo pewnych wad, zrzeszenie się z organizacją to doskonały sposób na rozwój w danej dziedzinie i poszerzanie swoich horyzontów.

Firma outsourcingowa

Daily Services to firma outsourcingowa, która oferuje swoje doradztwo dotyczące procesów biznesowych oraz usługi outsourcingu administracyjnego i biurowego stanowiące najbardziej innowacyjne i opłacalne rozwiązania dla przedsiębiorstw. Pomagamy również młodym ludziom znaleźć pracę odpowiednią dla nich, oceniając ich możliwości.

Biuro rachunkowe Poznań

Koniecznie zadzwoń do nas, bądź napisz e-mail, jeśli tym czego szukasz jest profesjonalne biuro rachunkowe. Poznań to miasto, w którym między innymi działamy, jednak niektórzy z naszych klientów korzystają ze świadczonych przez nas usług, chodź prowadzą działalność w innych miastach i miejscowościach. Nie zawiedziemy również Twoich oczekiwań.

Przewóz paletowy

Jedną z kluczowych usług, które realizujemy, jest transport palet. Kursujemy przede wszystkim na terenie kraju i uni europejskiej. Oferujemy bezpłatną wycenę przewozu palet, wystarczy skorzystać z naszego kalkulatora online. Możesz nam zlecić transport bez konieczności rejestracji na stronie i dodatkowych opłat. Zapraszamy!