Zarządzanie funduszami, Doradztwo finansowe

Meble biurowe Kraków

Nowoczesne meble biurowe jakie znajdą Państwo na stronie firmy Biuro 2000 to produkty, które z pewnością znajdą zastosowanie w niejednej firmie. Oferowane meble biurowe Kraków to produkty o znakomitej funkcjonalności. Nasza firma od lat obecna jest w branży oferując także szafy przesuwne i meble kuchenne.

Coach Warszawa

Jeśli czujesz, że brakuje Ci wiary w siebie, nie umiesz radzić sobie z emocjami a nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów sprawia Ci trudność - to znaczy, że masz poważne problemy z inteligencją emocjonalną. Ale spokojnie. Nasz coach w Warszawie radzi sobie nie z takimi problemami. Po zakończeniu naszego szkolenia staniesz się doskonałym menadżerem lub pracodawcą, który nie tylko poprawi relację z osobami zatrudnionymi, ale również wypłynie z nimi na morze sukcesu. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę COEDRO.

biuro księgowe łódź

Potrzebna księgowość Łódź? Polecamy wszystkim zainteresowanym osobom wysoką jakość usług świadczonych przez naszych pracowników. Wobec swoich klientów odznaczamy się terminowością, dokładnością w wykonywaniu zadań oraz całkowitą poufnością. Profesjonalna księgowość w Łodzi- Biuro Księgowe Jan Obuszko.

Biuro rachunkowe Szczecin

Wystarczy, ze klient prześle nam swoja dokumentację, księgi lub da inny rodzaj zlecenia na określone usługi księgowe (Szczecin stał się dla nas już za małym rynkiem), a nasi pracownicy po jego wykonaniu prześlą je z powrotem mailem do klienta, w dogodnym formacie i gotowe do wydrukowania. W ten sposób nasze biuro rachunkowe ma nadzieję rozszerzyć swoje usługi na skalę ogólnopolską oraz jak najbardziej ułatwić zainteresowanym dostęp do naszej oferty, jaką jest księgowość. Sprawdź naszą ofertę na stronie.

GMP GHP

Zajmujemy się działalnością w branży usługowej, w ramach której zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw. Firma INGE S.C. zajmuje się prowadzeniem szkoleń, a także kompleksowym doradztwem, dzięki któremu możliwe jest podniesienie swojej efektywności, a także podniesienie rynkowej pozycji. Z naszą pomocą możliwe będzie np. wdrożenie GMP GHP, które są systemami zapewniania bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Dzięki temu możliwa będzie współpraca z rynkiem, który wymaga stosowania tych systemów.

Pokazy kaskaderskie

Szukasz nietuzinkowej oprawy imprezy firmowej? Odpowiedzią jest Freestyle Motocross - skoki na motocyklach połączone z wykonywaniem tricków i ewolucji. Ekipa pasjonatów z Freestyle Family zorganizuje pełen adrenaliny pokaz kaskaderski z udziałem najlepszych polskich zawodników. Gwarantujemy spektakularne widowisko.

licytacje komornicze

Polecamy listę ofert z różnymi dobrami osobistymi przeznaczonymi do sprzedaży w celu spłacenia wierzytelności. Nasze licytacje komornicze to głównie nieruchomości, samochody, laptopy oraz telewizory. Istnieje możliwość nałożenia odpowiedniego filtru na wyszukiwane aukcje, w tym z rodzajem branży oraz wysokością wadium.

Leasing maszyn

Na naszej stronie internetowej znajdziecie ofertę leasingu maszyn, dzięki któremu będziecie mogli wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie na zakup wybranego sprzętu. Z nami będziecie mogli zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwa w nowoczesne technologie, za sprawą których możliwe jest realizowanie w Waszych firmach codziennych zadań. Nasi specjaliści przeanalizują Waszą sytuację finansową i zaproponują optymalne warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Gwarantujemy Wam pełne zadowolenie z korzystania z naszych usług.