Aktywność fizyczna i rekreacja

Rowery Katowice

Uwielbiasz przedzierać się nierównymi trasami, gdzie pełno jest piasku albo błota? A może preferujesz spokojniejszą lub wyczynową jazdę na terenach miejskich i szosach? Bez względu na rodzaj Twoich potrzeb, rowery Specialized będą w stanie je zaspokoić. Oferujemy najdoskonalsze jednoślady tego producenta, które pozwolą pokonywać dalekie trasy w maksymalnym komforcie, a zastosowane w nich mechanizmy sprzyjać będą bezpieczeństwu jazdy i jej szybkości. Oferujemy pojazdy o najlepszych parametrach technicznych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu znajdującego się w Katowicach.

Podłogi gumowe do siłowni

Komfort ćwiczeń jest najważniejszy - właśnie dlatego powstała nasza oferta. W sprzedaży posiadamy wytrzymałe podłogi gumowe do siłowni o właściwościach antypoślizgowych. Dostępne są w różnych grubościach oraz odcieniach, dzięki czemu bez problemu wybierzesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz trenujących z Tobą osób.

Pielęgnacja boisk

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu pielęgnacja boisk, którą oferujemy, stoi zawsze na najwyższym poziomie. Mamy możliwość wykonania m.in. drenażu czy piaskowania, a także dosiewu, skaryfikacji gleby, aeracji czy wertykulacji. Podejmujemy się również koszenia traw i wielu innych zabiegów renowacyjnych.

Uchwyty do pompek

Wdrożyliście się Państwo w regularne treningi, ale postanowiliście, że zaopatrzycie się dodatkowo w niezbędny do ćwiczeń sprzęt na własną rękę? Akcesoria fitness, jakie znajdziecie w asortymencie Athleticshop to urządzenia, dzięki którym zadbacie o wszystkie partie mięśni o jakie tylko chcecie. Znajdziecie u nas uchwyty do pompek, pas obciążeniowy, drążki do podciągania czy hantle i skakanki.