Formy reklamy, Ogłoszenia i informacje

Druk wielkoformatowy

Jeśli potrzebna jest Państwu sprawdzona i tania drukarnia. W ramach usług które oferujemy mogą Państwo wykonać różnego typu materiały reklamowe czy też firmowe. Możecie Państwo zlecić naszym specjalistom wykonanie ulotek reklamowych i wizytówek, które stanowią ciekawą formę gadżetu reklamowego dla Państwa klientów, który jest także niezwykle użytecznym. Znajdziecie Państwo u nas także możliwość wykonania odpowiednich kart plastikowych.

Flagi państw Unii Europejskiej

Z naszej oferty chętnie korzystają zarówno instytucje rządowe, jak i prywatne firmy. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz flag państw Unii Europejskiej i Polski, rozet, breloków, czapek, naszywek, a także wielu innych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zasadniczo, do realizacji zamówienia stosujemy trzy podstawowe techniki- druk cyfrowy, wszywanie aplikacji, a także sitodruk. Użyte materiały oraz barwniki są trwałe, co znacznie przedłuża żywotność wybranego asortymentu.

gazetki reklamowe druk

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Zakładu Poligraficznego ArtDruk. Klientom oferujemy foldery, ulotki, katalogi oraz gazetki reklamowe - druk offsetowy, który wykonujemy cechuje się doskonałą ostrością oraz wysoką jakością kolorów. Zachęcamy do składania zamówień poprzez znajdujący się na stronie formularz.

Namiot reklamowy

Działalność naszego przedsiębiorstwa rozpoczęła się już w 1995 roku. Od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę, umożliwiając wydruk nazwy Twojej firmy na różnych materiałach. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się namiot reklamowy, który jest dostępny w wariancie rozciąganym oraz rurkowym. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Koperta c5

Jeśli poszukujesz niekonwencjonalnej drogi do uzyskania zadowolenia swoich klientów, zapraszamy do skorzystania z naszych usług poligraficznych! W Koperton przygotowujemy ulotki, wizytówki i plakaty z nadrukiem Twojego logo. W analogiczny sposób oprawiona może być tez na przykład koperta C5 z Twoją korespondencją (lub każda inna).

GPEC

Chcesz przyłączyć się do sieci miejskiej na Pomorzu? Nie zwlekaj dłużej! Grupa GPEC zapewnia zarówno stałe dostawy energii cieplnej, jak również ich atrakcyjny koszt w ramach taryf dopasowanych do potrzeb odbiorców prywatnych oraz przedsiębiorstw. Interesującą ofertę przygotowaliśmy także dla administratorów nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych.

Koperty bezpieczne

Przydają się wszędzie tam, gdzie operuje się gotówką, dokumenty mają ważne dane będące pod ochroną - w hotelach, urzędach, restauracjach, szkole i szpitalu. Oferowane przez nas koperty bezpieczne doskonale sprawdzają się do ochrony przechowywanego lub przewożonego materiału (gotówki, karty kredytowe, pisma, klucze itd.). Mogą posiadać zabezpieczenia mechaniczne, chemiczne i termiczne. Każda koperta posiada osobny kod i numeracje umożliwiającą identyfikacje zawartości, daty włożenia dokumentu. Zapraszamy!

Wieszanie plakatów

Jednym z zadań naszej firmy jest plakatowanie. Wieszanie plakatów to jedna z najskuteczniejszych metod, która pozwala nie tylko wpłynąć na wygląd centrum miasta, ale przede wszystkim sprawić, że logo Państwa firmy, czy danego wydarzenia zacznie funkcjonować w świadomości przechodniów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe to popularny sposób na skuteczną autopromocję. Produkty te cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tego typu produktów. Nasze smycze są wytrzymałe i funkcjonalne. Jeśli chcą Państwo promować swoją firmę, to warto zainwestować w dostępne w naszej ofercie produkty. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.