Formy reklamy, Ogłoszenia i informacje

Flagi państw Unii Europejskiej

Z naszej oferty chętnie korzystają zarówno instytucje rządowe, jak i prywatne firmy. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz flag państw Unii Europejskiej i Polski, rozet, breloków, czapek, naszywek, a także wielu innych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zasadniczo, do realizacji zamówienia stosujemy trzy podstawowe techniki- druk cyfrowy, wszywanie aplikacji, a także sitodruk. Użyte materiały oraz barwniki są trwałe, co znacznie przedłuża żywotność wybranego asortymentu.

Namiot reklamowy

Działalność naszego przedsiębiorstwa rozpoczęła się już w 1995 roku. Od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę, umożliwiając wydruk nazwy Twojej firmy na różnych materiałach. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się namiot reklamowy, który jest dostępny w wariancie rozciąganym oraz rurkowym. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Plakatowanie na słupach reklamowych

Jednym z zadań naszej firmy jest plakatowanie na słupach reklamowych. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod, która pozwala nie tylko wpłynąć na wygląd centrum miasta, ale przede wszystkim sprawić, że logo Państwa firmy, czy danego wydarzenia zacznie funkcjonować w świadomości przechodniów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Body positive

Szukając przepisu na równowagę psychofizyczną warto szerzej spojrzeć na kwestie związane z dbaniem o własne ciało. Ruch body positive to popularny w ostatnim czasie trend pokazujący, że mordercze diety oraz treningi stosowane w celu osiągnięcia idealnej sylwetki nie są tak korzystne dla organizmu, jak racjonalne podejście.

Dom mediowy

Audytorzy zatrudnieni w naszym instytucie zajmują się sporządzaniem niezależnych ekspertyz dotyczących stanu rynku mediów. Pomagamy Reklamodawcom w znalezieniu oszczędności podczas realizacji kampanii promocyjnych, na bieżąco monitorując ceny wszystkich usług oferowanych przez dom mediowy oraz doradzając w trakcie przetargów i negocjacji.

Torby eko z nadrukiem

Nasze produkty powstały z myślą o potrzebach środowiska wynikających z nadmiernej dewastacji prowadzonej przez człowieka, a także przyszłych pokoleń, które będą mierzyć się z problemami bardzo ograniczonej ilości zasobów. W ofercie można znaleźć wyjątkowo trwałe i wodoodporne torby eko z nadrukiem, które nadają się do wielokrotnego wykorzystywania, dzięki czemu świetnie zastąpią reklamówki jednorazowe. W zakresie wymiarów, gramatur i grafik dostosowujemy się do indywidualnych życzeń każdego klienta.

Fritz kola

W ofercie naszego sklepu znaleźć można pyszne i naturalne napoje marki Fritz Kola. Tego typu produkty są bardzo zdrowe oraz stworzone są w stu procentach ze składników naturalnych. W naszym asortymencie znajdziesz wiele smaków danego produktu, np. lemoniady, coca cole. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

Długopisy reklamowe

Chcesz zainwestować w skuteczne działania marketingowe, które wypromują Twoje przedsiębiorstwo szybko i efektownie? W takim razie zgłoś się do nas! Proponujemy najlepsze długopisy reklamowe, które cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na rynku. Oferujemy zawsze sprawdzone rozwiązania... Wszelkiego rodzaju artykuły piśmiennicze sprawdzają się świetnie w każdej sytuacji - w szkole, domu, pracy, na ulicy. Wtedy każdy może przypomnieć sobie o marce i zdecydować się na zakupy w Twojej firmie. Zapraszamy