Formy reklamy, Ogłoszenia i informacje

Flagi państw Unii Europejskiej

Z naszej oferty chętnie korzystają zarówno instytucje rządowe, jak i prywatne firmy. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz flag państw Unii Europejskiej i Polski, rozet, breloków, czapek, naszywek, a także wielu innych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zasadniczo, do realizacji zamówienia stosujemy trzy podstawowe techniki- druk cyfrowy, wszywanie aplikacji, a także sitodruk. Użyte materiały oraz barwniki są trwałe, co znacznie przedłuża żywotność wybranego asortymentu.

Namiot reklamowy

Działalność naszego przedsiębiorstwa rozpoczęła się już w 1995 roku. Od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę, umożliwiając wydruk nazwy Twojej firmy na różnych materiałach. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się namiot reklamowy, który jest dostępny w wariancie rozciąganym oraz rurkowym. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Plakatowanie na słupach reklamowych

Jednym z zadań naszej firmy jest plakatowanie na słupach reklamowych. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod, która pozwala nie tylko wpłynąć na wygląd centrum miasta, ale przede wszystkim sprawić, że logo Państwa firmy, czy danego wydarzenia zacznie funkcjonować w świadomości przechodniów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

reklama billboard

Już od wielu lat jest to jeden z najpopularniejszych sposobów promocji własnych usług lub firmy. Reklama billboard to szansa na umieszczenie oferowanego przez siebie produktu na dużym ekranie, tak, by nikt nie przeszedł obok niego obojętny. Dodatkowo prowadzimy badania, które pokazują nam, w jakich miejscach promocja taka jest najbardziej opłacalna i efektywna.

Body positive

Szukając przepisu na równowagę psychofizyczną warto szerzej spojrzeć na kwestie związane z dbaniem o własne ciało. Ruch body positive to popularny w ostatnim czasie trend pokazujący, że mordercze diety oraz treningi stosowane w celu osiągnięcia idealnej sylwetki nie są tak korzystne dla organizmu, jak racjonalne podejście.

Dom mediowy

Audytorzy zatrudnieni w naszym instytucie zajmują się sporządzaniem niezależnych ekspertyz dotyczących stanu rynku mediów. Pomagamy Reklamodawcom w znalezieniu oszczędności podczas realizacji kampanii promocyjnych, na bieżąco monitorując ceny wszystkich usług oferowanych przez dom mediowy oraz doradzając w trakcie przetargów i negocjacji.

grafika logo firmy

Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowanie symboli ułatwiających identyfikację wizualną konkretnych marek. Grafika z logo firmy to jedna z najczęściej zamawianych tutaj usług. W pracowni powstają oryginalne, unikatowe symbole łatwo zapadające w pamięć. Emblematy powstają w technice wektorowej, gwarantującej wysoką rozdzielczość napisów i obrazów.

Torby eko z nadrukiem

Nasze produkty powstały z myślą o potrzebach środowiska wynikających z nadmiernej dewastacji prowadzonej przez człowieka, a także przyszłych pokoleń, które będą mierzyć się z problemami bardzo ograniczonej ilości zasobów. W ofercie można znaleźć wyjątkowo trwałe i wodoodporne torby eko z nadrukiem, które nadają się do wielokrotnego wykorzystywania, dzięki czemu świetnie zastąpią reklamówki jednorazowe. W zakresie wymiarów, gramatur i grafik dostosowujemy się do indywidualnych życzeń każdego klienta.

Projektowanie graficzne ulotek

Specjalnością naszej firmy jest reklama w bardzo zróżnicowanej formie, dzięki której będziecie Państwo mogli skutecznie wypromować swoją markę. Oferujemy między innymi projektowanie graficzne, w skład którego wchodzi wykonywanie przez nas zróżnicowanych materiałów promocyjnych i reklamowych, identyfikacji wizualnych.

Fritz kola

W ofercie naszego sklepu znaleźć można pyszne i naturalne napoje marki Fritz Kola. Tego typu produkty są bardzo zdrowe oraz stworzone są w stu procentach ze składników naturalnych. W naszym asortymencie znajdziesz wiele smaków danego produktu, np. lemoniady, coca cole. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

Długopisy reklamowe

Chcesz zainwestować w skuteczne działania marketingowe, które wypromują Twoje przedsiębiorstwo szybko i efektownie? W takim razie zgłoś się do nas! Proponujemy najlepsze długopisy reklamowe, które cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na rynku. Oferujemy zawsze sprawdzone rozwiązania... Wszelkiego rodzaju artykuły piśmiennicze sprawdzają się świetnie w każdej sytuacji - w szkole, domu, pracy, na ulicy. Wtedy każdy może przypomnieć sobie o marce i zdecydować się na zakupy w Twojej firmie. Zapraszamy