Formy reklamy, Ogłoszenia i informacje

Flagi państw Unii Europejskiej

Z naszej oferty chętnie korzystają zarówno instytucje rządowe, jak i prywatne firmy. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz flag państw Unii Europejskiej i Polski, rozet, breloków, czapek, naszywek, a także wielu innych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zasadniczo, do realizacji zamówienia stosujemy trzy podstawowe techniki- druk cyfrowy, wszywanie aplikacji, a także sitodruk. Użyte materiały oraz barwniki są trwałe, co znacznie przedłuża żywotność wybranego asortymentu.

Namiot reklamowy

Działalność naszego przedsiębiorstwa rozpoczęła się już w 1995 roku. Od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę, umożliwiając wydruk nazwy Twojej firmy na różnych materiałach. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się namiot reklamowy, który jest dostępny w wariancie rozciąganym oraz rurkowym. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Koperta c5

Jeśli poszukujesz niekonwencjonalnej drogi do uzyskania zadowolenia swoich klientów, zapraszamy do skorzystania z naszych usług poligraficznych! W Koperton przygotowujemy ulotki, wizytówki i plakaty z nadrukiem Twojego logo. W analogiczny sposób oprawiona może być tez na przykład koperta C5 z Twoją korespondencją (lub każda inna).

Plakatowanie na słupach reklamowych

Jednym z zadań naszej firmy jest plakatowanie na słupach reklamowych. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod, która pozwala nie tylko wpłynąć na wygląd centrum miasta, ale przede wszystkim sprawić, że logo Państwa firmy, czy danego wydarzenia zacznie funkcjonować w świadomości przechodniów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

reklama billboard

Już od wielu lat jest to jeden z najpopularniejszych sposobów promocji własnych usług lub firmy. Reklama billboard to szansa na umieszczenie oferowanego przez siebie produktu na dużym ekranie, tak, by nikt nie przeszedł obok niego obojętny. Dodatkowo prowadzimy badania, które pokazują nam, w jakich miejscach promocja taka jest najbardziej opłacalna i efektywna.

Body positive

Szukając przepisu na równowagę psychofizyczną warto szerzej spojrzeć na kwestie związane z dbaniem o własne ciało. Ruch body positive to popularny w ostatnim czasie trend pokazujący, że mordercze diety oraz treningi stosowane w celu osiągnięcia idealnej sylwetki nie są tak korzystne dla organizmu, jak racjonalne podejście.

Dystrybutor artykułów biurowych - all4office

Niezbędne ci są przyrządy piśmienne, teczki, segregatory, a może etykiety? Jako dystrybutor artykułów biurowych działający pod nazwą all4office posiadamy wszystko, co tylko jest ci niezbędne do wykonywania codziennych prac. Nasza oferta obejmuje również wykonywanie usług reklamy dla klientów prywatnych oraz biznesowych.

Materiały do druku 3D

Rozwój technologii pozwala na wykorzystywanie coraz bardziej zaawansowanych narzędzi w naszym codziennym życiu. W naszym sklepie oferujemy materiały do druku 3D. Możesz wybrać, który surowiec lepiej Ci się przyda do Twoich projektów. Posiadamy m.in. ABS, ABS-M30, a także ASA czy Devil Design TPU. Zapewniamy o ich wysokiej jakości.