Formy reklamy, Ogłoszenia i informacje

Flagi państw Unii Europejskiej

Z naszej oferty chętnie korzystają zarówno instytucje rządowe, jak i prywatne firmy. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz flag państw Unii Europejskiej i Polski, rozet, breloków, czapek, naszywek, a także wielu innych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zasadniczo, do realizacji zamówienia stosujemy trzy podstawowe techniki- druk cyfrowy, wszywanie aplikacji, a także sitodruk. Użyte materiały oraz barwniki są trwałe, co znacznie przedłuża żywotność wybranego asortymentu.

Namiot reklamowy

Działalność naszego przedsiębiorstwa rozpoczęła się już w 1995 roku. Od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę, umożliwiając wydruk nazwy Twojej firmy na różnych materiałach. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się namiot reklamowy, który jest dostępny w wariancie rozciąganym oraz rurkowym. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Plakatowanie na słupach reklamowych

Jednym z zadań naszej firmy jest plakatowanie na słupach reklamowych. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod, która pozwala nie tylko wpłynąć na wygląd centrum miasta, ale przede wszystkim sprawić, że logo Państwa firmy, czy danego wydarzenia zacznie funkcjonować w świadomości przechodniów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

reklama billboard

Już od wielu lat jest to jeden z najpopularniejszych sposobów promocji własnych usług lub firmy. Reklama billboard to szansa na umieszczenie oferowanego przez siebie produktu na dużym ekranie, tak, by nikt nie przeszedł obok niego obojętny. Dodatkowo prowadzimy badania, które pokazują nam, w jakich miejscach promocja taka jest najbardziej opłacalna i efektywna.

Body positive

Szukając przepisu na równowagę psychofizyczną warto szerzej spojrzeć na kwestie związane z dbaniem o własne ciało. Ruch body positive to popularny w ostatnim czasie trend pokazujący, że mordercze diety oraz treningi stosowane w celu osiągnięcia idealnej sylwetki nie są tak korzystne dla organizmu, jak racjonalne podejście.

Druki wielkoformatowe

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie wiernie odwzorowujące wybrane projekty druki wielkoformatowe. Lublin jest obszarem, na terenie którego znajdziecie naszą siedzibę. Dzięki nam możliwe jest wykonaniu estetycznych i efektywnych materiałów reklamowych, uzupełniających kampanie outdoorowe i nie tylko.

Dom mediowy

Audytorzy zatrudnieni w naszym instytucie zajmują się sporządzaniem niezależnych ekspertyz dotyczących stanu rynku mediów. Pomagamy Reklamodawcom w znalezieniu oszczędności podczas realizacji kampanii promocyjnych, na bieżąco monitorując ceny wszystkich usług oferowanych przez dom mediowy oraz doradzając w trakcie przetargów i negocjacji.

grafika logo firmy

Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowanie symboli ułatwiających identyfikację wizualną konkretnych marek. Grafika z logo firmy to jedna z najczęściej zamawianych tutaj usług. W pracowni powstają oryginalne, unikatowe symbole łatwo zapadające w pamięć. Emblematy powstają w technice wektorowej, gwarantującej wysoką rozdzielczość napisów i obrazów.