Formy reklamy, Ogłoszenia i informacje

Druk wielkoformatowy

Jeśli potrzebna jest Państwu sprawdzona i tania drukarnia. W ramach usług które oferujemy mogą Państwo wykonać różnego typu materiały reklamowe czy też firmowe. Możecie Państwo zlecić naszym specjalistom wykonanie ulotek reklamowych i wizytówek, które stanowią ciekawą formę gadżetu reklamowego dla Państwa klientów, który jest także niezwykle użytecznym. Znajdziecie Państwo u nas także możliwość wykonania odpowiednich kart plastikowych.

Litery przestrzenne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się wykonywaniem różnorodnych materiałów promocyjnych dla firm. Wykonujemy doskonałej jakości litery przestrzenne, które świetnie sprawdzają się jako oznaczenie siedziby danej firmy. Wykonujemy różnorodne kształty, wytwarzając nie tylko napisy, ale również logotypy.

flagi państw unii europejskiej

Z naszej oferty chętnie korzystają zarówno instytucje rządowe, jak i prywatne firmy. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz flag państw Unii Europejskiej i Polski, rozet, breloków, czapek, naszywek, a także wielu innych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zasadniczo, do realizacji zamówienia stosujemy trzy podstawowe techniki- druk cyfrowy, wszywanie aplikacji, a także sitodruk. Użyte materiały oraz barwniki są trwałe, co znacznie przedłuża żywotność wybranego asortymentu.

Zamki dmuchane wynajem

Jak odpowiednio połączyć zabawę wyobraźnią naszych dzieci z umożliwieniem im tego, by wyszalały się w plenerze? Zamki dmuchane na wynajem, jakie udostępniamy Państwu w asortymencie POTRiS idealnie odnajdą się w tej roli. Ubarwią one i nadadzą kolorytu każdej imprezie, w której uczestniczą najmłodsi, a oprócz samej frajdy i uśmiechu dostarczą im też wspomnień, które zostaną pewnie z nimi na całe życie. Oprócz modeli do skakania proponujemy też ścianki wspinaczkowe, basen z piłeczkami czy symulator surfingu.

gazetki reklamowe druk

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Zakładu Poligraficznego ArtDruk. Klientom oferujemy foldery, ulotki, katalogi oraz gazetki reklamowe - druk offsetowy, który wykonujemy cechuje się doskonałą ostrością oraz wysoką jakością kolorów. Zachęcamy do składania zamówień poprzez znajdujący się na stronie formularz.

ekspozytory

Doświadczenie w poligrafii i nowoczesna technologia druku umożliwiają nam tworzenie dowolnych kształtów pudełek ozdobnych i zbiorczych oraz ekspozytorów reklamowych. Opakowania są produkowane z największą starannością dzięki stosowaniu szerokiego wachlarza technik druku oraz najnowocześniejszych ozdób i uszlachetnień.