Wydarzenia i uroczystości

Fotobudka na wesele

Zależy Ci na tym, aby organizowana przez Ciebie impreza była naprawdę niezapomniana i by każdy na długo zapamiętał przygotowane przez Ciebie show? Doskonałym rozwiązaniem okaże się dla Ciebie nasza fotobudka na wesele! Dzięki niej wszyscy goście będą się znakomicie bawić, a zdjęcie z Parą Młodą z całą pewnością okaże się dla nich fantastyczną pamiątką, którą zachowają na lata! Zapewniamy także fantastyczne tła i rekwizyty, dzięki którym pozowanie przed obiektywem będzie naprawdę fantastyczną zabawą.

Fotografia ślubna Katowice

Z myślą o wszystkich Młodych Parach przygotowana została specjalna oferta, w ramach której będziecie mogli uzyskać najbardziej wyjątkową pamiątkę z dnia, w którym powiecie sobie sakramentalne "Tak". Specjalnością Marcina Orzołka jest fotografia ślubna, której podejmuje się m. in. w Katowicach. W ramach działań w kadrze ujmowane są piękne i ulotne chwila oraz emocje, które towarzyszą Wam w trakcie tego wyjątkowego dnia - od przygotowań, przez błogosławieństwo i ceremonię, aż po zabawę na sali weselnej.

Fotograf ślub Warszawa

Jeżeli szukają Państwo doświadczonego i sprawdzonego fotografa na ślub w Warszawie, zachęcam do skorzystania z moich usług. Zajmuję się wykonywaniem zdjęć na uroczystościach i specjalizuję się w wychwytywaniu najważniejszych i najpiękniejszych momentów, co pozwala mi na stworzenie kompletnej i niezastąpionej pamiątki z wydarzenia. Wykonuję zdjęcia zarówno przy przygotowaniach, ceremonii i weselu, jak i zajmuję się sesjami w plenerze. Zapewniam pełen profesjonalizm, a także wyjątkowo korzystne ceny.