Wydarzenia i uroczystości

tanie baterie

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż najlepszych akcesoriów przeznaczonych do zasilania urządzeń elektronicznych. W naszym asortymencie znajdują się ogniwa pochodzące od najlepszych na rynku marek. Proponujemy baterie AA, czyli popularne paluszki, dostępne w niskich cenach.

Zaproszenia ślubne boho

Chcecie, by Wasze zaproszenia ślubne były inne niż wszystkie, pełne humoru i ciepła? Polecamy nasze wyroby! Znajdziecie u nas stylowe zaproszenia opatrzone zabawnymi grafikami, doskonale wyważonymi i wprawiającymi w świetny nastrój. Wykonujemy je z najlepszego papieru z dbałością o każdy detal. Pozwolą Wam one na zaskoczenie weselnych gości, którzy przyzwyczajeni są do popularnych gołębii oraz dwóch obrączek widniejących na kartce. Jeśli oczekujecie czegoś bardziej kreatywnego, nasze propozycje boho na pewno przypadną Wam do gustu!

Druk reklamowy

Jeżeli dla swojej firmy chcieliby Państwo stworzyć spójny system identyfikacji wizualnej, nasza firma z Opola poleca profesjonalny druk reklamowy online. W naszej ofercie znajdują się miedzy innymi kalendarze, ulotki i banery, ale również gadżety takie jak długopisy z logo firmy, słodycze oraz kubki. Z pewnością przydadzą się one pracownikom,a wykorzystać można je również jako upominki dla klientów. Wręczanie tego typu oznakowanych akcesoriów jest jedną z najpopularniejszych strategii budowania społeczności wokół marki.

Wypożyczalnia sprzętu filmowego

Zapewnimy Ci idealne wyposażenie wypożyczalni sprzętu filmowego dla Twojego projektu. Oferujemy różnorodny asortyment kamery, obiektywów, statywów, dźwigów, oświetlenia i dykty do dźwięku. Bez względu na to, czy filmujesz krótki klip reklamowy czy pełnometrażowy film fabularny, masz do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt, który Cię nie zawiedzie. Wypożyczalnia sprzętu filmowego zapewnia usługi doradcze i częstotliwość serwisu, dzięki czemu zawsze masz zapewnione wsparcie w czasie realizacji projektu. Skorzystaj z naszych usług i wyrusz w swoją filmową przygodę już dziś!

Imprezy integracyjne dla firm

Specjalizujemy się w planowaniu oraz organizacji różnego rodzaju wydarzeń marketingowych oraz imprez dla pracowników. Nasza agencja eventowa proponuje między innymi tematyczne imprezy integracyjne dla firm z różnorodnych branży. Nasze biura znajdują się w Warszawie oraz we Wrocławiu, działamy jednak na terenie całego kraju, a także za granicą.