Wydarzenia i uroczystości

Stare pocztówki

Lubisz podróżować? Fascynują Cię dawne lądy, morza oraz miasta? W naszej galerii obrazów znajdziesz niezwykłe ozdoby, dzięki którym wprowadzisz kawałek wielkiego świata do wnętrza swojego domu. Posiadamy wyjątkowe stare pocztówki i mapy ścienne, a wśród nich przedstawiania Mercatora, Orteliusa, Hogenberga, obrazy Księżyca, Gwiazdozbiory Heweliusza oraz plany i widoki miast. Doskonale zaprezentują się one zarówno w salonie, ja i gabinecie. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz szybkie zrealizowanie zamówienia.

Sklep z artykułami dla plastyków

Szeroka gama produktów dostępnych w naszej ofercie umożliwi stworzenie najrozmaitszych dzieł w dowolnej technice. Sklep z farbami i artykułami dla plastyków Matejko, to miejsce cenione przez najbardziej doświadczonych oraz dopiero rozpoczynających swoją przygodę z twórczością artystyczną. W naszym katalogu znajdziesz pozycje pochodzące od sprawdzonych producentów. Polecamy krosna malarskie, ołówki, kredki, asortyment niezbędny do dekorowania, pozłacania, kreślenia, rzeźbienia oraz decoupage. Zapraszamy.

Fotograf ślubny Leszno

Jeśli potrzebny jest Państwu profesjonalny fotograf ślubny w Lesznie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy dla Państwa nie tylko zdjęcia, ale także filmy z elementami teledysku, jakie stanowią ciekawą i piękną pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy zaprezentują Państwu szczegóły naszej oferty, a także dobiorą odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.