Wydarzenia i uroczystości

Sklep z artykułami dla plastyków

Szeroka gama produktów dostępnych w naszej ofercie umożliwi stworzenie najrozmaitszych dzieł w dowolnej technice. Sklep z farbami i artykułami dla plastyków Matejko, to miejsce cenione przez najbardziej doświadczonych oraz dopiero rozpoczynających swoją przygodę z twórczością artystyczną. W naszym katalogu znajdziesz pozycje pochodzące od sprawdzonych producentów. Polecamy krosna malarskie, ołówki, kredki, asortyment niezbędny do dekorowania, pozłacania, kreślenia, rzeźbienia oraz decoupage. Zapraszamy.

tanie baterie

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż najlepszych akcesoriów przeznaczonych do zasilania urządzeń elektronicznych. W naszym asortymencie znajdują się ogniwa pochodzące od najlepszych na rynku marek. Proponujemy baterie AA, czyli popularne paluszki, dostępne w niskich cenach.

Masa modelarska

Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów dla artystów, w tym rzeźbiarzy. Masa modelarska, którą proponujemy, idealnie będzie nadawać się do tworzenia różnorakich projektów, makiet i innych prac. Można ją wielokrotnie modyfikować, ponieważ nie zasycha nigdy na stałe. Z łatwością poddaje się formowaniu ręcznemu.

Zaproszenia ślubne boho

Chcecie, by Wasze zaproszenia ślubne były inne niż wszystkie, pełne humoru i ciepła? Polecamy nasze wyroby! Znajdziecie u nas stylowe zaproszenia opatrzone zabawnymi grafikami, doskonale wyważonymi i wprawiającymi w świetny nastrój. Wykonujemy je z najlepszego papieru z dbałością o każdy detal. Pozwolą Wam one na zaskoczenie weselnych gości, którzy przyzwyczajeni są do popularnych gołębii oraz dwóch obrączek widniejących na kartce. Jeśli oczekujecie czegoś bardziej kreatywnego, nasze propozycje boho na pewno przypadną Wam do gustu!

Buty damskie do tańca

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim miłośnikom tańca na parkiecie akcesoriów, dzięki którym będą oni mogli w pełni swobodnie oddawać się swojej pasji. Dla bezpieczeństwa oraz pełnego komfortu wykonywania ruchów niezbędne są przede wszystkim odpowiednie buty do tańca. Nasz sklep internetowy ma do zaoferowania bardzo wiele modeli, wśród których znajdziecie wersje damskie i męskie, przeznaczone do hip-hopu, baletki oraz idealnie sprawdzające się do tanga. U nas dostępne są także akcesoria przeznaczone do pielęgnacji obuwia.