Wydarzenia i uroczystości

Fotobudka na wesele

Zależy Ci na tym, aby organizowana przez Ciebie impreza była naprawdę niezapomniana i by każdy na długo zapamiętał przygotowane przez Ciebie show? Doskonałym rozwiązaniem okaże się dla Ciebie nasza fotobudka na wesele! Dzięki niej wszyscy goście będą się znakomicie bawić, a zdjęcie z Parą Młodą z całą pewnością okaże się dla nich fantastyczną pamiątką, którą zachowają na lata! Zapewniamy także fantastyczne tła i rekwizyty, dzięki którym pozowanie przed obiektywem będzie naprawdę fantastyczną zabawą.

Fotograf ślub Warszawa

Jeżeli szukają Państwo doświadczonego i sprawdzonego fotografa na ślub w Warszawie, zachęcam do skorzystania z moich usług. Zajmuję się wykonywaniem zdjęć na uroczystościach i specjalizuję się w wychwytywaniu najważniejszych i najpiękniejszych momentów, co pozwala mi na stworzenie kompletnej i niezastąpionej pamiątki z wydarzenia. Wykonuję zdjęcia zarówno przy przygotowaniach, ceremonii i weselu, jak i zajmuję się sesjami w plenerze. Zapewniam pełen profesjonalizm, a także wyjątkowo korzystne ceny.

Stare pocztówki

Lubisz podróżować? Fascynują Cię dawne lądy, morza oraz miasta? W naszej galerii obrazów znajdziesz niezwykłe ozdoby, dzięki którym wprowadzisz kawałek wielkiego świata do wnętrza swojego domu. Posiadamy wyjątkowe stare pocztówki i mapy ścienne, a wśród nich przedstawiania Mercatora, Orteliusa, Hogenberga, obrazy Księżyca, Gwiazdozbiory Heweliusza oraz plany i widoki miast. Doskonale zaprezentują się one zarówno w salonie, ja i gabinecie. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz szybkie zrealizowanie zamówienia.

zestawy nagłośnieniowe

Polecamy Państwu oferowane przez nas zestawy nagłośnieniowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów ze względu na fakt, iż są niezawodnymi, a także stanowią gwarant najwyższej jakości dźwięków przez nie przetwarzanych. Zachęcamy do sprawdzenia na stronie, jakie zestawy nagłośnieniowe posiadamy.

Sklep z artykułami dla plastyków

Szeroka gama produktów dostępnych w naszej ofercie umożliwi stworzenie najrozmaitszych dzieł w dowolnej technice. Sklep z farbami i artykułami dla plastyków Matejko, to miejsce cenione przez najbardziej doświadczonych oraz dopiero rozpoczynających swoją przygodę z twórczością artystyczną. W naszym katalogu znajdziesz pozycje pochodzące od sprawdzonych producentów. Polecamy krosna malarskie, ołówki, kredki, asortyment niezbędny do dekorowania, pozłacania, kreślenia, rzeźbienia oraz decoupage. Zapraszamy.

Szkoła tańca Kraków

Od stylu towarzyskiego do zaawansowanych kroków salsy i tańca weselnego, dla par i solo - nasza krakowska szkoła tańca jest dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił na parkiecie. Nasi nauczyciele pokażą Wam, jak sztywne kroki, figury i układy zamienić na emocje i pozytywną energię. W ofercie znajdziecie karnety na jeden lub więcej kursów, które prowadzimy od poniedziałku do piątku dla osób o różnym poziomie umiejętności.