Wydarzenia i uroczystości

tanie baterie

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż najlepszych akcesoriów przeznaczonych do zasilania urządzeń elektronicznych. W naszym asortymencie znajdują się ogniwa pochodzące od najlepszych na rynku marek. Proponujemy baterie AA, czyli popularne paluszki, dostępne w niskich cenach.

Zaproszenia ślubne boho

Chcecie, by Wasze zaproszenia ślubne były inne niż wszystkie, pełne humoru i ciepła? Polecamy nasze wyroby! Znajdziecie u nas stylowe zaproszenia opatrzone zabawnymi grafikami, doskonale wyważonymi i wprawiającymi w świetny nastrój. Wykonujemy je z najlepszego papieru z dbałością o każdy detal. Pozwolą Wam one na zaskoczenie weselnych gości, którzy przyzwyczajeni są do popularnych gołębii oraz dwóch obrączek widniejących na kartce. Jeśli oczekujecie czegoś bardziej kreatywnego, nasze propozycje boho na pewno przypadną Wam do gustu!

Druk reklamowy

Jeżeli dla swojej firmy chcieliby Państwo stworzyć spójny system identyfikacji wizualnej, nasza firma z Opola poleca profesjonalny druk reklamowy online. W naszej ofercie znajdują się miedzy innymi kalendarze, ulotki i banery, ale również gadżety takie jak długopisy z logo firmy, słodycze oraz kubki. Z pewnością przydadzą się one pracownikom,a wykorzystać można je również jako upominki dla klientów. Wręczanie tego typu oznakowanych akcesoriów jest jedną z najpopularniejszych strategii budowania społeczności wokół marki.

Imprezy integracyjne dla firm

Specjalizujemy się w planowaniu oraz organizacji różnego rodzaju wydarzeń marketingowych oraz imprez dla pracowników. Nasza agencja eventowa proponuje między innymi tematyczne imprezy integracyjne dla firm z różnorodnych branży. Nasze biura znajdują się w Warszawie oraz we Wrocławiu, działamy jednak na terenie całego kraju, a także za granicą.

Fotokalendarz

Jednym z ciekawszych sposobów wykorzystania swoich zdjęć jest umieszczenie ich na przedmiotach codziennego użytku. W ten sposób tworzy się niepowtarzalne podarunki, które przypominać będą wybrane chwile lub też najważniejsze osoby w Twoim życiu. Przedsiębiorstwo nasze poleca między innymi fotokalendarz, który zmieni zwykły przedmiot we wspomnienie... lub po prostu doskonale go urozmaici i wyróżni. Sprawdź jak prosto stworzyć swoje fotokalendarze poprzez stronę internetową i edytor i skorzystaj z atrakcyjnych cen.