Wydarzenia i uroczystości

tanie baterie

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż najlepszych akcesoriów przeznaczonych do zasilania urządzeń elektronicznych. W naszym asortymencie znajdują się ogniwa pochodzące od najlepszych na rynku marek. Proponujemy baterie AA, czyli popularne paluszki, dostępne w niskich cenach.

Masa modelarska

Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów dla artystów, w tym rzeźbiarzy. Masa modelarska, którą proponujemy, idealnie będzie nadawać się do tworzenia różnorakich projektów, makiet i innych prac. Można ją wielokrotnie modyfikować, ponieważ nie zasycha nigdy na stałe. Z łatwością poddaje się formowaniu ręcznemu.

Zaproszenia ślubne boho

Chcecie, by Wasze zaproszenia ślubne były inne niż wszystkie, pełne humoru i ciepła? Polecamy nasze wyroby! Znajdziecie u nas stylowe zaproszenia opatrzone zabawnymi grafikami, doskonale wyważonymi i wprawiającymi w świetny nastrój. Wykonujemy je z najlepszego papieru z dbałością o każdy detal. Pozwolą Wam one na zaskoczenie weselnych gości, którzy przyzwyczajeni są do popularnych gołębii oraz dwóch obrączek widniejących na kartce. Jeśli oczekujecie czegoś bardziej kreatywnego, nasze propozycje boho na pewno przypadną Wam do gustu!

Zespół MaKsim

Jesteśmy grupą muzyczną, która gra utwory polskie, rosyjskie, ukraińskie i białoruskie. Zespół MaKsim działa w branży weselnej i rozrywkowej od 14 lat. Repertuar i atrakcje dobieramy do prowadzonej przez nas imprezy. Na stronie internetowej można zapoznać się z naszym repertuarem oraz ofertą sklepu internetowego.

Druk reklamowy

Jeżeli dla swojej firmy chcieliby Państwo stworzyć spójny system identyfikacji wizualnej, nasza firma z Opola poleca profesjonalny druk reklamowy online. W naszej ofercie znajdują się miedzy innymi kalendarze, ulotki i banery, ale również gadżety takie jak długopisy z logo firmy, słodycze oraz kubki. Z pewnością przydadzą się one pracownikom,a wykorzystać można je również jako upominki dla klientów. Wręczanie tego typu oznakowanych akcesoriów jest jedną z najpopularniejszych strategii budowania społeczności wokół marki.