Dbanie o zdrowie

Stomatolog

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony, dobry stomatolog Poznań jest miastem, w którym znajdziecie nasze gabinety. Przygotowane przez naszych doświadczonych specjalistów zabiegi pozwolą na uzyskanie zdrowych, a także pięknie prezentujących się zębów. Od tej pory będziecie mogli olśniewać wszystkich swoim uśmiechem.

Wycięcie migdałków u dzieci

Dobry chirurg plastyczny dba nie tylko o wygląd, ale również o samopoczucie swojego pacjenta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym rozmowom z naszymi klientami udało nam się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, opartą na bezpieczeństwie i zaufaniu. Godny polecenia chirurg to również specjalista w swojej dziedzinie. W naszej klinice pracują fachowcy, zajmujący się różnymi dziedzinami opieki zdrowotnej.

laserowe usuwanie owłosienia łódź

Jednym z zabiegów proponowanych przez gabinet MGLaser, jest laser frakcyjny CO2. Metoda ta polega na dziurkowaniu skóry przy pomocy wiązki światła co prowadzi do powstania tysięcy kanalików w skórze. Wstrzykiwany w ciało dwutlenek węgla powoduje wzmożone zdolności regeneracyjne tkanek. Dzięki temu, stare, obumarłe lub uszkodzone struktury zostają usunięte oraz zastąpione nowymi, zdrowymi. Technika powszechnie wykorzystywana jest w procesie usuwania brodawek, ziarniaków, naczyniaków, włókniaków, rozstępów.

Psycholog Poznań

Jeśli czujemy, że z naszym zdrowiem psychicznym nie wszystko jest w porządku, powinniśmy zastanowić się nad wizytą do lekarza jakim jest psycholog. Poznań to miasto, w którym tych specjalistów nie brakuje. Kiedy poznać, że powinniśmy udać się do takiego specjalisty? Przede wszystkim wtedy, gdy bardzo długo dręczą nas nieprzyjemne, przygnębiające myśli. Wtedy na pewno pomoże nam dobry psycholog. Poznań przeprowadził ostatnio badania stwierdzające, że niewielu z nas sięga po porady psychologów....

laryngoskop

Zaopatrz swój gabinet w niezbędne artykuły lekarskie. W profesjonalnym sklepie ze sprzętem medycznym RMB System s.c. znajdziesz zestaw laryngoskopowy zapakowany w wygodną i gustowną walizkę. Łatwo go transportować oraz przechowywać w karetce lub samochodzie. W jego skład wchodzą narzędzia niezbędne do badania krtani oraz zakładania rurki intubacyjnej. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje ich wytrzymałość. Odpowiadają one normie ISO 7376. W ofercie posiadamy również komplet do jednorazowego użytku.

urolog Legionowo

O wiele częściej to Kobiety decydują się na udanie się ze swoim problemem do specjalisty. Mężczyznom sprawia ogromny problem odkrycie się z tym co ich dręczy, tym bardziej wówczas, gdy kłopoty te związane są z tak zwanymi przymiotami męskości. Urolog będący członkiem zespołu lekarzy z naszego centrum medycznego jest jedną z osób, które swoją pracę wykonują z faktycznym powołaniem. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją oraz zakresem działań i zabiegów możliwych przez nas do wykonania. Zapraszamy do rejestracji.

Gojnik jak parzyć

Jest to zioło, które naturalnie występuje na Bałkanach, a także w rejonie Bliskiego Wschodu. Gojnik rośnie w górach około 1000 metrów nad poziomem morza, dlatego też jest ceniony przede wszystkim ze względu na swoją czystość. Już w starożytności roślina ta była wykorzystywana w medycynie, gdyż przyspieszała regenerację uszkodzonych tkanek. Ten produkt znajdujący się w ofercie firmy Bakra posiada szereg prozdrowotnych właściwości. Wspomaga leczenie przeziębień i infekcji, eliminuje duszności, a także koi dolegliwości układu moczowego i pokarmowego. U nas dowiesz się też jak odpowiednio zaparzyć omawiany produkt.

Hurtownia dentystyczna

Nasza firma od wielu lat prowadzi hurtownię oraz sklep stomatologiczną. Dysponujemy akcesoriami specjalistycznymi przeznaczonymi do wykorzystywania w przychodniach i szpitalach czy prywatnych gabinetach stomatologicznych. Posiadamy również narzędzia chirurgiczne dla ośrodków weterynaryjnych. Szczegółowych informacji o naszej ofercie należy szukać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Dobry szampon przeciw wypadaniu włosów

Wielu mężczyzn musi pożegnać się z wymarzoną fryzurą ponieważ np. zbyt duża ilość testosteronu sprawia, że zaczynają łysieć. Aby temu zapobiec wystarczy dobry szampon przeciw wypadaniu włosów. Jest wiele powodów, dlaczego łysienie dotyka mężczyzn, może to być na przykład zła dieta, stres czy zmiany hormonalne.

Terapia rodzin Warszawa

Jeśli od dłuższego czasu zauważasz w swojej rodzinie problemy, których nie sposób rozwiązać, to z pewnością pomoże Wam terapia rodzinna. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz ośrodek psychologiczny. Tutaj znajdziesz pomoc w różnego rodzaju problemach, które trawią Twoją rodzinę. Zapraszamy do kontaktu!

Pielęgnacja skóry niemowlęcia

Naskórek nowonarodzonego dziecka wymaga ogromnej troski i ostrożności - jest delikatny, a więc podatny na otarcia i podrażnienia. Tylko właściwa pielęgnacja skóry niemowlęcia może uchronić maluszka przed dyskomfortem. Warto sięgnąć po pozbawiony parabenów krem, przyspieszający regenerację i łagodzący ból, czy to związany z podrażnieniami związanymi z noszeniem pieluszki, czy na przykład z rankami wokół spękanych ust.

Witrektomia

Jako centrum okulistyczne świadczymy pomoc, z zakresu diagnostyki i leczenia wzroku. W jego skład wchodzą różnorodne zabiegi, takie jak m.in. laserowa korekcja wad wzroku, czy witrektomia. Polega ona na poprawie lub przywróceniu prawidłowego funkcjonowania siatkówki, poprzez wycięcie ciała szklistego.

Fotele dentystyczne

Oferujemy Państwu szeroki wybór wyposażenia, które jest niezbędne w pracy stomatologów na uczelniach, w szpitalach czy placówkach prywatnych. Posiadamy m.in. fotele dentystyczne, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo lekarzom jak i pacjentom. Ponadto, nasze modele mają możliwość regulacji, dzięki czemu urządzenie do pracy będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb lekarza.

Przylepiec z opatrunkiem

Oferujemy szeroki wybór asortymentu medycznego. Posiadamy m.in. sterylny przylepiec z opatrunkiem. Jego ząbkowane brzegi umożliwią dostosowanie do kształtu skóry pacjenta. Stanowi skuteczną barierę przed bakteriami i wirusami, zabezpiecza ranę chirurgiczną przed zakażeniem. Ponadto, utrzymuje wilgotność, co wpływa na redukcję bólu i przyspiesza gojenie.