Dbanie o zdrowie

Stomatolog

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony, dobry stomatolog Poznań jest miastem, w którym znajdziecie nasze gabinety. Przygotowane przez naszych doświadczonych specjalistów zabiegi pozwolą na uzyskanie zdrowych, a także pięknie prezentujących się zębów. Od tej pory będziecie mogli olśniewać wszystkich swoim uśmiechem.

Wycięcie migdałków u dzieci

Dobry chirurg plastyczny dba nie tylko o wygląd, ale również o samopoczucie swojego pacjenta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym rozmowom z naszymi klientami udało nam się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, opartą na bezpieczeństwie i zaufaniu. Godny polecenia chirurg to również specjalista w swojej dziedzinie. W naszej klinice pracują fachowcy, zajmujący się różnymi dziedzinami opieki zdrowotnej.

urolog Legionowo

O wiele częściej to Kobiety decydują się na udanie się ze swoim problemem do specjalisty. Mężczyznom sprawia ogromny problem odkrycie się z tym co ich dręczy, tym bardziej wówczas, gdy kłopoty te związane są z tak zwanymi przymiotami męskości. Urolog będący członkiem zespołu lekarzy z naszego centrum medycznego jest jedną z osób, które swoją pracę wykonują z faktycznym powołaniem. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją oraz zakresem działań i zabiegów możliwych przez nas do wykonania. Zapraszamy do rejestracji.

Hurtownia dentystyczna

Nasza firma od wielu lat prowadzi hurtownię oraz sklep stomatologiczną. Dysponujemy akcesoriami specjalistycznymi przeznaczonymi do wykorzystywania w przychodniach i szpitalach czy prywatnych gabinetach stomatologicznych. Posiadamy również narzędzia chirurgiczne dla ośrodków weterynaryjnych. Szczegółowych informacji o naszej ofercie należy szukać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Dobry szampon przeciw wypadaniu włosów

Wielu mężczyzn musi pożegnać się z wymarzoną fryzurą ponieważ np. zbyt duża ilość testosteronu sprawia, że zaczynają łysieć. Aby temu zapobiec wystarczy dobry szampon przeciw wypadaniu włosów. Jest wiele powodów, dlaczego łysienie dotyka mężczyzn, może to być na przykład zła dieta, stres czy zmiany hormonalne.

Terapia rodzin Warszawa

Jeśli od dłuższego czasu zauważasz w swojej rodzinie problemy, których nie sposób rozwiązać, to z pewnością pomoże Wam terapia rodzinna. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz ośrodek psychologiczny. Tutaj znajdziesz pomoc w różnego rodzaju problemach, które trawią Twoją rodzinę. Zapraszamy do kontaktu!

Witrektomia

Jako centrum okulistyczne świadczymy pomoc, z zakresu diagnostyki i leczenia wzroku. W jego skład wchodzą różnorodne zabiegi, takie jak m.in. laserowa korekcja wad wzroku, czy witrektomia. Polega ona na poprawie lub przywróceniu prawidłowego funkcjonowania siatkówki, poprzez wycięcie ciała szklistego.

Fotele dentystyczne

Oferujemy Państwu szeroki wybór wyposażenia, które jest niezbędne w pracy stomatologów na uczelniach, w szpitalach czy placówkach prywatnych. Posiadamy m.in. fotele dentystyczne, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo lekarzom jak i pacjentom. Ponadto, nasze modele mają możliwość regulacji, dzięki czemu urządzenie do pracy będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb lekarza.

Przylepiec z opatrunkiem

Oferujemy szeroki wybór asortymentu medycznego. Posiadamy m.in. sterylny przylepiec z opatrunkiem. Jego ząbkowane brzegi umożliwią dostosowanie do kształtu skóry pacjenta. Stanowi skuteczną barierę przed bakteriami i wirusami, zabezpiecza ranę chirurgiczną przed zakażeniem. Ponadto, utrzymuje wilgotność, co wpływa na redukcję bólu i przyspiesza gojenie.

zlewki laboratoryjne

Każde dobre centrum medyczne, pracownia uczelniana, czy szkolna potrzebuje sprzęt laboratoryjny wysokiej jakości, i wytrzymałe szkło laboratoryjne. Oferowany przez nas sprzęt laboratoryjny, a w tym m.in. zlewki laboratoryjne to najwyższej klasy aparatura do diagnostyki i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria oraz zlewki. Zapraszamy serdecznie.

Stomatologia estetyczna Warszawa

Prowadzimy klinikę dentystyczną, która wykonuje m.in. zabieg wybielania zębów. Stomatologia estetyczna oferuje metodę, która utleni barwniki osadzające się na szkliwie. Dentysta dobiera metodę przeprowadzenia czynności na podstawie wywiadu oraz przeprowadzonych badań. Leczenie wykonujemy w naszych warszawskich placówkach.

Usuwanie rozstępów Warszawa

Wszyscy mierzymy się z pewnymi niedoskonałościami ciała. Mogą one być efektem diety, stylu życia lub uwarunkowane genetycznie. W naszej klinice w Warszawie wykonujemy zabiegi takie jak usuwanie rozstępów i blizn, lifting twarzy czy maskowanie przebarwień. Przeprowadzamy dodatkowo zabiegi z obszaru chirurgii plastycznej.