Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

Lizaki reklamowe

Jeżeli poszukujesz słodkiego poczęstunku na spotkanie biznesowe albo organizowaną konferencję - bardzo dobrze trafiłeś! Polecamy lizaki reklamowe okrągłe lub w formie kostki. W ofercie mamy różne smaki łakoci - truskawkowy, jabłkowy, cytrynowy oraz pomarańczowy. Na nasze słodycze możemy nanieść zarówno logo i nazwę firmy, jak i dowolnie wybrany przez Ciebie napis.

Wynajem sprzętu gastronomicznego

W atrakcyjnym, dostosowanym do oczekiwań klientów wachlarzu produktów proponowanym przez nasz sklep, znajdują się trwałe artykuły takie jak sprzęt gastronomiczny marek Stalgast oraz Hendi. Sprostają one Twoim wymaganiom tak jak odnośnie klasy, jak także kosztów. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę http://hendirental.pl/, gdzie można zapoznać się z naszą ofertą wynajmu.

Automaty samosprzedające

Maszyny vendingowe są w obecnych czasach nieodłącznym elementem wyposażenia szkół, biur oraz na przykład placówek publicznych. Automaty samosprzedające albo te które podają napoje są sporym uproszczeniem obsługi gastronomicznej każdego miejsca. Sprawdź szeroką ofertę firmy Vendigo z Bydgoszczy. Zapraszam!

lodziarnia Wadowice

Wszystkich miłośników wyjątkowych kompozycji smakowych zapraszamy do cukierni Galicjanka. Nasza lodziarnia w Wadowicach to miejsce gdzie smak harmonijnie łączy się z aromatem oraz miłym dla oka wystrojem. Odwiedź nasz lokal i przekonaj się czym może zaskoczyć Cię nasze menu. Zapraszamy na degustację.

kosmetyki organiczne zestawy

Jeżeli jesteś posiadaczką cery wrażliwej, najprawdopodobniej uczula Cię większość produktów przeznaczonych do pielęgnacji skóry. W takim wypadku rozwiązaniem są kosmetyki naturalne, które można dostać w naszym sklepie internetowym BioEcolife. Są to produkty o organicznych składach, całkowicie bezpiecznych dla skóry, nie powodujących podrażnień ani reakcji alergicznych. Doskonale sprawdzą się przy codziennej pielęgnacji skóry, zarówno twarzy, jak i całego ciała.