Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

Lizaki reklamowe

Jeżeli poszukujesz słodkiego poczęstunku na spotkanie biznesowe albo organizowaną konferencję - bardzo dobrze trafiłeś! Polecamy lizaki reklamowe okrągłe lub w formie kostki. W ofercie mamy różne smaki łakoci - truskawkowy, jabłkowy, cytrynowy oraz pomarańczowy. Na nasze słodycze możemy nanieść zarówno logo i nazwę firmy, jak i dowolnie wybrany przez Ciebie napis.

Masło orzechowe

Jak powszechnie wiadomo, orzechy to jedna z najzdrowszych roślin, która dostarcza człowiekowi wiele niezbędnych minerałów. Ma dobroczynny wpływ na działanie naszego mózgu i układu nerwowego. Dlatego też warto zaopatrzyć się w takie produkty, które dostarczą nam jeszcze więcej dobroczynnych składników. Jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową sklepu 100% Natury, gdzie znajdziesz zarówno produkty nieprzetworzone, jak i masła orzechowe pozbawione sztucznych słodzików. Wszystkie dostępne są w rozsądnych cenach. Zapraszamy!

Ekspresy ciśnieniowe

Kochają Państwo smak oryginalnej włoskiej kawy? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie w niej Państwo prawdziwą kawę pochodzącą z Włoch. Można u nas nabyć również profesjonalne ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym smak kawy będzie jeszcze lepszy, a aromat będzie jeszcze intensywniejszy. Jesteśmy przekonani, że zakochają się Państwo w tych eleganckich i prostych w obsłudze urządzeniach. Sprawdzą się one świetnie zarówno w domowej kuchni, jak i w każdej kuchni biurowej.

Kawa dla firm

Jednym z naszych kluczowych i fundamentalnych produktów jest kawa dla firm. Pragniemy, by dzięki niej każdy pracownik mógł poddać się efektywnemu rozbudzeniu oraz uprzyjemnić sobie dzień pracy. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się skomponować asortyment z najlepszych, idealnie wyselekcjonowanych ziaren, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zachęcamy więc Państwa do bliższego przyjrzenia się naszym kofeinowym propozycjom i wybrania tej, która przyniesie najwięcej smakowej satysfakcji.

Soki z aronii

Owoce do stworzenia tego napoju pochodzą jedynie z ekologicznych upraw. produkowany przez nas sok z aronii polecany jest do regularnego spożywania z uwagi na swoje liczne pozytywne właściwości. Wpływa nie tylko na wysokość ciśnienia oraz poziom cholesterolu, ale także sprawdza się jako źródło uzupełniania cukru u chorych na cukrzycę.