Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

Lizaki reklamowe

Jeżeli poszukujesz słodkiego poczęstunku na spotkanie biznesowe albo organizowaną konferencję - bardzo dobrze trafiłeś! Polecamy lizaki reklamowe okrągłe lub w formie kostki. W ofercie mamy różne smaki łakoci - truskawkowy, jabłkowy, cytrynowy oraz pomarańczowy. Na nasze słodycze możemy nanieść zarówno logo i nazwę firmy, jak i dowolnie wybrany przez Ciebie napis.

Ekspresy ciśnieniowe

Kochają Państwo smak oryginalnej włoskiej kawy? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie w niej Państwo prawdziwą kawę pochodzącą z Włoch. Można u nas nabyć również profesjonalne ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym smak kawy będzie jeszcze lepszy, a aromat będzie jeszcze intensywniejszy. Jesteśmy przekonani, że zakochają się Państwo w tych eleganckich i prostych w obsłudze urządzeniach. Sprawdzą się one świetnie zarówno w domowej kuchni, jak i w każdej kuchni biurowej.

Producent borówki amerykańskiej

Jesteśmy doświadczonym hodowcą świeżych owoców, które kiedyś były dostępne tylko na terenie Ameryki Północnej. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, która dostarczana jest na półki sklepowe nie tylko w całej Polsce, ale i na innych kontynentach świata. Nasze produkty zachowują długą świeżość, dzięki schładzaniu owoców zaraz po zerwaniu.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej - producent

Noże, widelce, wałki, łopatki, szpachle i wiele więcej. W kuchni używa się wielu różnych narzędzi, które mogą uszkodzić powierzchnię roboczą. Dlatego meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej to najlepszy wybór. Producent oferuje tutaj wiele opcji, dzięki czemu każda firma znajdzie coś idealnego dla siebie i swoich pracowników. W końcu dobre jedzenie powstaje tam, gdzie panuje spokój, komfort i wygoda, a jakość można rozpoznać gołym okiem — również patrząc na narzędzia, a także powierzchnię pracy.

Torty weselne Lublin

Niezbędnym dopełnieniem uroczystości zaślubin jest wyjątkowe ciasto. Torty weselne przygotowywane w naszej cukierni w Lublinie wyróżniają się kreatywną formą oraz ozdobami. Projekt słodkości uzgadniamy z parą młodą, która ma decydujący wpływ na rodzaj dekoracji oraz smak ciasta i nadzienia. Uświetnieniem tej wyjątkowej chwili są race lub figurki przedstawiające nowożeńców, które możemy dodać do naszych wypieków. Staramy się, aby nasze produkty były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Przygotowujemy również ciasta na inne wyjątkowe okazje.