Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

Lizaki reklamowe

Jeżeli poszukujesz słodkiego poczęstunku na spotkanie biznesowe albo organizowaną konferencję - bardzo dobrze trafiłeś! Polecamy lizaki reklamowe okrągłe lub w formie kostki. W ofercie mamy różne smaki łakoci - truskawkowy, jabłkowy, cytrynowy oraz pomarańczowy. Na nasze słodycze możemy nanieść zarówno logo i nazwę firmy, jak i dowolnie wybrany przez Ciebie napis.

Ekspresy ciśnieniowe

Kochają Państwo smak oryginalnej włoskiej kawy? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie w niej Państwo prawdziwą kawę pochodzącą z Włoch. Można u nas nabyć również profesjonalne ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym smak kawy będzie jeszcze lepszy, a aromat będzie jeszcze intensywniejszy. Jesteśmy przekonani, że zakochają się Państwo w tych eleganckich i prostych w obsłudze urządzeniach. Sprawdzą się one świetnie zarówno w domowej kuchni, jak i w każdej kuchni biurowej.

Soki z aronii

Owoce do stworzenia tego napoju pochodzą jedynie z ekologicznych upraw. produkowany przez nas sok z aronii polecany jest do regularnego spożywania z uwagi na swoje liczne pozytywne właściwości. Wpływa nie tylko na wysokość ciśnienia oraz poziom cholesterolu, ale także sprawdza się jako źródło uzupełniania cukru u chorych na cukrzycę.

szybkie nalewki domowe

Odpowiedni balans smakowy, dobra proporcja składników i jeszcze ładna estetyczna butelka. To dużo - szczególnie, jeśli dopiero zaczynasz. Jednak z nami nie musisz się o to martwić. Szybkie nalewki domowe mogą być proste. Wystarczy, że kupisz naszą instrukcję i saszetkę ze składnikami, a efekt będzie zadowalający.