Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

fronty kuchenne

Poszukujesz ciekawego, szybkiego i jednocześnie taniego sposobu na nowoczesna aranżację swoich wnętrz? Skorzystaj z naszej oferty. Fronty kuchenne - to jest to, czego ci brakuje. Dzięki nim możesz mieć w swojej kuchni szafki drewniane, szklane, lakierowane, akrylowe - jakie tylko chcesz. Z cennikiem możesz się zapoznać na naszej stronie.

Śniadania Kraków

Mówi się, że to od śniadania zależy, ile mamy energii przez cały dzień. Właśnie dlatego tak ważne jest, by temu posiłkowi poświęcić odpowiednią ilość czasu oraz by posilić się czymś naprawdę pysznym. W naszej krakowskiej restauracji zjedzą Państwo m.in. jajka sadzone z grillowanymi warzywami i bekonem, francuskie croissanty i wiele innych smacznych dań. Zapraszamy!

Lizaki reklamowe

Jeżeli poszukujesz słodkiego poczęstunku na spotkanie biznesowe albo organizowaną konferencję - bardzo dobrze trafiłeś! Polecamy lizaki reklamowe okrągłe lub w formie kostki. W ofercie mamy różne smaki łakoci - truskawkowy, jabłkowy, cytrynowy oraz pomarańczowy. Na nasze słodycze możemy nanieść zarówno logo i nazwę firmy, jak i dowolnie wybrany przez Ciebie napis.