Rzeczoznawca majątkowy

Prawnik Solec Kujawski

Osoby potrzebujące specjalistycznej porady prawnej, mogą udać się do naszej placówki lub skontaktować z e-kancelarią. Przyjmujemy głównie klientów indywidualnych, którym możemy pomóc doraźnie lub na podstawie długotrwałej współpracy. Kancelaria adwokacka Monika Maskalska w Bydgoszczy, realizuje się w sprawach z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, karnego, podczas walki o odszkodowanie oraz w windykacji. Pomagamy przygotować pisma procesowe z zebranych dokuemtnów i reprezentujemy przed sądem.

Porady prawne

Kancelaria adwokat Dominiki Fafińskiej w Gdańsku specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym oraz administracyjnym. Reprezentujemy firmy, instytucje i osoby fizyczne. Zajmujemy się sprawami karnymi. Reprezentujemy naszych klientów w stadium przygotowawczym i sądowym. Bierzemy też udział we wszelkich cywilnych sporach sądowych, podziałach majątku i innych. Rozwody to jeden z najważniejszych profili działalności naszej kancelarii. Rozwiązanie małżeństwa może przebiegać z orzeczeniem o winie jednego ze współmałżonków lub bez.

kancelaria patentowa warszawa

Zlokalizowane na terenie Warszawy biuro rzecznika Ewy Grenady, świadczy usługi na rzecz firm oraz osób prywatnych. Kancelaria patentowa udziela pomocy przy uzyskaniu ochrony prawnej przedmiotów własności intelektualnej - zgodnie z krajowymi oraz międzynarodowymi procedurami. Naszym głównym zadaniem jest opracowywanie dokumentacji oraz wspieramy przy udzielaniu prawa wyłącznego oraz utrzymaniu go w mocy. Udzielamy także niezbędnych wyjaśnień i zapewnimy doradztwo. Ponadto zwracają się do nas podmioty zainteresowane Znakami Towarowymi, Wzorami Przemysłowymi, Licencjami, itp.

obsługa prawna firm

Świadczone usługi obejmują między innymi opracowywanie oraz negocjowanie umów, windykację należności, a także opracowanie regulaminów, zarządzeń oraz uchwał. Ponadto, Kancelaria prawna Jakuba Cebuli i Współpracowników z siedzibą w Krakowie zajmuje się również wsparciem w zakresie przepisów Kodeksu Cywilnego oraz Kodeksu Pracy, przepisów gospodarczych i spółkowych a także z zakresu ochrony własności intelektualnej. Świadczona jest także obsługa operacji kapitałowych, kontaktów menedżerskich oraz doradztwo.

http://notariusztorun.pl/

Świadczę usługi z zakresu doręczania oświadczeń, spisywania protokołów oraz sporządzania aktów poświadczenia dziedziczenia. Ponadto, jako notariusz jestem upoważniona do przyjmowania na przechowanie pieniędzy, dokumentów oraz papierów wartościowych. Moja kancelaria w Toruniu otwarta jest w dniach roboczych, jednak można ustalić inny termin drogą telefoniczną.

Sprawy spadkowe Bydgoszcz

Zespół radców prawnych oferuje jednorazowe porady oraz wielokrotne spotkania z klientem. Kancelaria w Bydgoszczy podejmuje się wsparcia w różnych kwestiach, jakimi są na przykład sprawy spadkowe. Doradztwo obejmuje wiele zagadnień z tej dziedziny, między innymi testamenty, zachowki oraz kwestie podziału odziedziczonego majątku i jego opodatkowania.