Rzeczoznawca majątkowy

pogrzeby w krakowie

Musisz zorganizować pochówek kogoś z rodziny i nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? Jeśli szukasz pomocy na terenie Krakowa, to zgłoś się do nas. Od wielu lat organizujemy pogrzeby. Możemy zamieścić nekrolog do prasy, odebrać ciało zmarłego z domu czy ze szpitala. Wybierzesz u nas także odpowiednią trumnę.

Obsługa inwestycji budowlanych

Jeżeli zdecydują się Państwo na powierzenie nam realizowanego przez waszą firmę przedsięwzięcia budowlanego, to jesteśmy w stanie zająć się jego wszystkimi aspektami. Obsługa inwestycji to usługa, którą realizujemy kompleksowo. Wykorzystując doświadczenie naszego zespołu, które jest efektem wielu wykonanych realizacji na terenie Polski.

Adwokat prawo budowlane

Nasza kancelaria z Kielc zajmuje się sprawami z wielu dziedzin, do których należy prawo budowlane. Adwokat świadczy pomoc w zakresie analizy nieruchomości, przygotowania dokumentacji czy negocjowania postanowień kontraktów. Prowadzi także sprawy w obszarze zmian wprowadzanych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni.

Adwokat Wyszków

Jeśli poszukiwany jest przez Państwa adwokat w Wyszkowie, powinni Państwo zwrócić się o pomoc do naszej kancelarii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były w jak największej mierze profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne. Służymy Państwu swoją wiedzą oraz biegłą znajomością każdej dziedziny prawa. Zapraszamy do kontaktu.