Rzeczoznawca majątkowy

Dezynfekcja po zgonie

Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zmarłych. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest dezynfekcja po zgonie. Usuwamy ślady biologiczne (także powypadkowe) ze ścian, mebli czy przedmiotów osobistych denata. Zajmujemy się także zabezpieczaniem odpadów i opróżnieniem lokalu.

Prawo spadkowe Bydgoszcz

Jedną ze specjalności naszych adwokatów jest prawo spadkowe. Wielokrotnie sprawy z nim związane wymagają wnikliwej analizy na różnych płaszczyznach. Na podstawie takiej weryfikacji możliwe jest wybranie najkorzystniejszej dla Klienta strategii działania, chroniącej jego interesy. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria prawno-podatkowa

Problemy z przepisami zapisanymi w kodeksach często wymagać mogą interwencji odpowiedniej osoby. Kancelaria prawno-podatkowa może wesprzeć działania na etapie przygotowania odpowiednich dokumentów, analizy sytuacji czy też negocjacji. Jeśli zajdzie taka konieczność, pomoże w sprawach sądowych jako reprezentant pozwanej osoby.

pogrzeby w krakowie

Musisz zorganizować pochówek kogoś z rodziny i nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? Jeśli szukasz pomocy na terenie Krakowa, to zgłoś się do nas. Od wielu lat organizujemy pogrzeby. Możemy zamieścić nekrolog do prasy, odebrać ciało zmarłego z domu czy ze szpitala. Wybierzesz u nas także odpowiednią trumnę.

radca prawny Krotoszyn

Kancelaria świadczy pomoc w zakresie postępowań cywilnych, karnych, gospodarczych oraz rodzinnych na terenie Krotoszyna. Radca prawny oraz kancelarie adwokackie, z którymi współpracujemy, znajdują się w Poznaniu. Zajmujemy się alimentami, rozdzielnością majątkową oraz kontaktem rodzicielskim. Udzielamy także wsparcia w postępowaniach dotyczących roszczenia z umów oraz ochrony dóbr osobistych.

Sprawy rozwodowe

Rozstawanie się dwójki osób, które jeszcze nie tak dawno przysięgały sobie wzajemną miłość do końca życia, to zawsze sytuacje, które są nacechowane dużym ładunkiem emocjonalnym. Dlatego sprawy rozwodowe wymagają odpowiedniego podejścia oraz merytorycznej wiedzy w zakresie przepisów rodzinnych. Radca Prawny Paweł Małek pomaga klientom w sporządzaniu pozwów, pism i wniosków o alimenty, ustalenie ojcostwa, zniesienie wspólnoty majątkowej, unieważnienie małżeństwa oraz pozbawienie lub ograniczenie praw rodzicielskich.

Zakup nieruchomości gruntowej z masy upadłości w trybie z wolnej ręki

Wiele osób właśnie teraz decyduje się na nabycie działki lub mieszkania i zmaga się z pytaniami dotyczącymi specyfiki tego rynku. Wyjaśniamy, jak przeprowadzić zakup nieruchomości gruntowej z masy upadłości w trybie z wolnej ręki. Pierwszym etapem zbycia aktywów jest zazwyczaj uzyskanie zgody rady wierzycieli lub sędziego-komisarza.

adwokat Tarnów

Adwokat z miasta Tarnów świadczy wsparcie, jeśli chodzi o doradztwo prawne. Możliwa jest pomoc, jeśli chodzi o takie gałęzie prawa, jak przepisy cywilne, gospodarcze lub karne. Rozwody, upadłość konsumencka czy podział majątku to także sprawy, w których pomoc świadczyć może adwokat. Przed wizytą, należy umówić ją telefonicznie lub mailowo.