Rzeczoznawca majątkowy

Dezynfekcja po zgonie

Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zmarłych. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest dezynfekcja po zgonie. Usuwamy ślady biologiczne (także powypadkowe) ze ścian, mebli czy przedmiotów osobistych denata. Zajmujemy się także zabezpieczaniem odpadów i opróżnieniem lokalu.

pogrzeby w krakowie

Musisz zorganizować pochówek kogoś z rodziny i nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? Jeśli szukasz pomocy na terenie Krakowa, to zgłoś się do nas. Od wielu lat organizujemy pogrzeby. Możemy zamieścić nekrolog do prasy, odebrać ciało zmarłego z domu czy ze szpitala. Wybierzesz u nas także odpowiednią trumnę.

radca prawny Krotoszyn

Kancelaria świadczy pomoc w zakresie postępowań cywilnych, karnych, gospodarczych oraz rodzinnych na terenie Krotoszyna. Radca prawny oraz kancelarie adwokackie, z którymi współpracujemy, znajdują się w Poznaniu. Zajmujemy się alimentami, rozdzielnością majątkową oraz kontaktem rodzicielskim. Udzielamy także wsparcia w postępowaniach dotyczących roszczenia z umów oraz ochrony dóbr osobistych.

Sprawy rozwodowe

Rozstawanie się dwójki osób, które jeszcze nie tak dawno przysięgały sobie wzajemną miłość do końca życia, to zawsze sytuacje, które są nacechowane dużym ładunkiem emocjonalnym. Dlatego sprawy rozwodowe wymagają odpowiedniego podejścia oraz merytorycznej wiedzy w zakresie przepisów rodzinnych. Radca Prawny Paweł Małek pomaga klientom w sporządzaniu pozwów, pism i wniosków o alimenty, ustalenie ojcostwa, zniesienie wspólnoty majątkowej, unieważnienie małżeństwa oraz pozbawienie lub ograniczenie praw rodzicielskich.

Adwokat prawo cywilne

Adwokat z miasta Tarnów świadczy wsparcie, jeśli chodzi o doradztwo prawne. Możliwa jest pomoc, jeśli chodzi o takie gałęzie prawa, jak przepisy cywilne, gospodarcze lub karne. Rozwody, upadłość konsumencka czy podział majątku to także sprawy, w których pomoc świadczyć może adwokat. Przed wizytą, należy umówić ją telefonicznie lub mailowo.

Obsługa inwestycji budowlanych

Jeżeli zdecydują się Państwo na powierzenie nam realizowanego przez waszą firmę przedsięwzięcia budowlanego, to jesteśmy w stanie zająć się jego wszystkimi aspektami. Obsługa inwestycji to usługa, którą realizujemy kompleksowo. Wykorzystując doświadczenie naszego zespołu, które jest efektem wielu wykonanych realizacji na terenie Polski.

Zabezpieczenia ppoż Warszawa

Każde biuro, obiekt przemysłowy bądź handlowy powinien być odpowiednio oznakowany. Właściwie zaimplementowane zabezpieczenia ppoż. ułatwiają ewakuację oraz pomagają uniknąć zbiorowej paniki w przypadku wybuchu. Prowadzimy kursy stacjonarne w Warszawie - dedykowane właścicielom firm, specjalistom BHP i pracownikom wykonującym obowiązki w strefach zagrożenia.

Porady prawne online

Skorzystaj z wielkich możliwości jakie daje internet i bez wychodzenia z domu uzyskaj porady prawne online. Kancelaria udziela odpowiedzi na przesłane zapytania Klientów, przedstawia wszelkie szczegóły współpracy i zawsze dajemy odpowiedź w przeciągu 24 godzin. Zajmujemy się różnymi sprawami, również tymi najbardziej skomplikowanymi.

Adwokat prawo budowlane

Nasza kancelaria z Kielc zajmuje się sprawami z wielu dziedzin, do których należy prawo budowlane. Adwokat świadczy pomoc w zakresie analizy nieruchomości, przygotowania dokumentacji czy negocjowania postanowień kontraktów. Prowadzi także sprawy w obszarze zmian wprowadzanych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni.

Sprzątanie biur Kraków

Dbamyoczystosc.pl poleca Państwu nasze usługi obejmujące między innymi profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań. Kraków to miasto, w którym ceni się szybką, ale rzetelną pracę, dlatego posiadamy wielu zadowolonych klientów. Zajmujemy się myciem okien i powierzchni szklanych oraz ram i obramowań, a także myciem elewacji oraz sprzątaniem po pracach remontowo-budowlanych. Jesteśmy szybcy, rzetelni i dyskretni! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.