Rzeczoznawca majątkowy

Prawnik Solec Kujawski

Osoby potrzebujące specjalistycznej porady prawnej, mogą udać się do naszej placówki lub skontaktować z e-kancelarią. Przyjmujemy głównie klientów indywidualnych, którym możemy pomóc doraźnie lub na podstawie długotrwałej współpracy. Kancelaria adwokacka Monika Maskalska w Bydgoszczy, realizuje się w sprawach z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, karnego, podczas walki o odszkodowanie oraz w windykacji. Pomagamy przygotować pisma procesowe z zebranych dokuemtnów i reprezentujemy przed sądem.

Porady prawne

Kancelaria adwokat Dominiki Fafińskiej w Gdańsku specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym oraz administracyjnym. Reprezentujemy firmy, instytucje i osoby fizyczne. Zajmujemy się sprawami karnymi. Reprezentujemy naszych klientów w stadium przygotowawczym i sądowym. Bierzemy też udział we wszelkich cywilnych sporach sądowych, podziałach majątku i innych. Rozwody to jeden z najważniejszych profili działalności naszej kancelarii. Rozwiązanie małżeństwa może przebiegać z orzeczeniem o winie jednego ze współmałżonków lub bez.

Dezynfekcja po zgonie

Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zmarłych. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest dezynfekcja po zgonie. Usuwamy ślady biologiczne (także powypadkowe) ze ścian, mebli czy przedmiotów osobistych denata. Zajmujemy się także zabezpieczaniem odpadów i opróżnieniem lokalu.

Biuro detektywistyczne Wrocław

Od wielu lat zajmujemy się realizacją nawet nietypowych zleceń z zakresu poszukiwania osób, windykacji należności, wywiadu gospodarczego, poszukiwania dowodów dotyczących zdrady, a także nieuczciwej konkurencji. Centrum Usług Detektywistycznych to agencja detektywistyczna we Wrocławiu, która działa na terenie całej Polski, a także poza nią.

Prawo spadkowe Bydgoszcz

Jedną ze specjalności naszych adwokatów jest prawo spadkowe. Wielokrotnie sprawy z nim związane wymagają wnikliwej analizy na różnych płaszczyznach. Na podstawie takiej weryfikacji możliwe jest wybranie najkorzystniejszej dla Klienta strategii działania, chroniącej jego interesy. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria prawno-podatkowa

Problemy z przepisami zapisanymi w kodeksach często wymagać mogą interwencji odpowiedniej osoby. Kancelaria prawno-podatkowa może wesprzeć działania na etapie przygotowania odpowiednich dokumentów, analizy sytuacji czy też negocjacji. Jeśli zajdzie taka konieczność, pomoże w sprawach sądowych jako reprezentant pozwanej osoby.