Przewozy i dostawy

blacharstwo lakiernictwo łódź

Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedsiębiorstwa w Łodzi! Jako autoryzowany serwis samochodów IVECO proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klientów. Proponujemy zatem nie tylko naprawę samochodów ciężarowych, ale także usługi holowania, kontrolę pojazdów i wiele innych czynności, wykonywanych na naszej profesjonalnej stacji diagnostycznej. Oferujemy również fachowe doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, choćby dzisiaj.

Wypożyczalnia samochodów Toruń

Dysponujemy ponad 15-letnim doświadczeniem w świadczeniu kompleksowych usług obejmujących wynajem pojazdów osobowych klientom biznesowym i osobom prywatnym. Proponujemy szeroki wybór aut osobowych oraz dostawczych renomowanych marek i w różnych modelach, maksymalnie 2-letnich i posiadających pełen pakiet ubezpieczeniowy oraz opiekę Assistance. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak posiada oddziały na terenie największych miast północnej Polski. Zapraszamy między innymi do Torunia.

naprawa naczep

Nasi profesjonalni serwisanci gotowi są zająć się naprawą twojej przyczepy. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, wykonujemy naprawy powypadkowe oraz przeglądy okresowe. U nas także zakupisz części zapasowe. Siecią serwisową obejmujemy cały obszar Polski, z nami masz pewność że jakość obsługi będzie na wysokim poziomie.

pompa wtryskowa

Masz problem z rozruchem silnika bądź też w ogóle nie chce się uruchomić? A może pracuje głośno lub nierówno? W takim wypadku pompa wtryskowa w twoim samochodzie może być uszkodzona. Najczęściej związane jest to z usterkami w samej elektronice lub też w wytarciem lub porysowaniem elementów smarowanych, które mają za zadanie współpracować ze sobą nawzajem. W takim wypadkach warto jest skontaktować się z firmą Auto-Expert, która specjalizuje się w naprawie oraz regeneracji uszkodzonych części. Proponują dobre ceny.

nasadki silikonowe

Standardowo zainstalowane na płycie szkła lub innego materiału śruby oraz pozostałe elementy mocujące, nie są odporne na środki chemiczne. Dlatego też podczas malowania lub lakierowania całej powłoki, może dojść do przedostania się substancji do nich, co spowoduje ich uszkodzenie. Zapobiec temu mogą nasadki silikonowe do zakrywania gwintów. Tworzywa, z których są wykonywane przez firmę Sil-Tech wykazują bardzo dobrą tolerancję na kontakt ze środkami chemicznymi, dzięki czemu nasze produkty mogą być wielokrotnie używane.

rower z silnikiem elektrycznym

Witamy na stronie internetowej jednego z największych i cenionych dostawców doskonałych modeli jednośladów. Posiadamy na sprzedaż rowery elektryczne, które świetnie nadają się do jazdy zarówno rekreacyjnej, jak również jako środek transportu w drodze do pracy czy szkoły. Zapraszamy do zakupów po niskich cenach.

Wyciągarki samochodowe

Od wielu lat sprzedajemy sprzęt wspierający różnego rodzaju pojazdy w nawet najcięższym terenie. Wyciągarki24 to sklep internetowy, w którego asortymencie można znaleźć takie produkty jak wyciągarki samochodowe. Jako autoryzowany serwis Dragon Winch i Warn, świadczymy również usługi z zakresu napraw i konserwacji kupionego u nas sprzętu.

Pompy hydrauliczne Wrocław

Jest odpowiedzialne za dostarczanie do całego napędu odpowiednich ilości oleju pod wysokim ciśnieniem. Pompy hydrauliczne przekształcają energię mechaniczną dostarczaną przez silnik spalinowy lub elektryczny pozwalając całemu układowi pracować. Firma Hydro-Dex oferuje ich serwis i naprawę na terenie Wrocławia i okolic.

Kursy żeglarskie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których znajdziecie nasze profesjonalne kursy żeglarskie. Dzięki naszym szkoleniom będziecie mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Zapewniamy Wam także moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń z ludźmi, z którymi dzielicie swoje pasje.

busy polska anglia

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która organizuje przewozy osobowe na trasie międzynarodowej. Wysyłamy busy na trasie Polska - Anglia, zapewniając regularne kursy w wybrane dni tygodnia. Dla grup zorganizowanych oferujemy przejazd w wybrany dzień, niezależnie od rozkładu. Ponieważ zależy nam na oszczędności czasu naszych Klientów, odbieramy ich z podanego adresu i dowozimy w wybrane miejsce. Dysponujemy nowoczesnymi busami, w pełni sprawnymi technicznie i bogato wyposażonymi. Oferujemy korzystne ceny.

Wycieczki w Zakopanym

Jako firma transportowa zapewniamy dogodne warunki do poznania stolicy polskich Tatr. Wycieczki w Zakopanem w lokalnych biurach podróży mają z góry ustalony harmonogram. Dzięki naszej ofercie możesz wynająć auto dla grupy znajomych lub pracowników i wspólnie odkrywać Podhale - dokładnie tak jak sam zaplanujesz.

mycie silosów

Zajmujemy się nie tylko spedycją krajową oraz międzynarodową materiałów sypkich. Nasza praca to także mycie silosów i przygotowywanie ich do transportu. Czyścimy cysterny nie tylko z zewnątrz, ale zajmujemy się również jej wnętrzem oraz osprzętem. Stosując profesjonalne urządzenia firmy Karcher doprowadzamy do porządku między innymi węże oraz pompy pojazdów.