Gry, Rozrywka nocna

Agencja eventowa Katowice

Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych! Nasza agencja eventowa, działająca m.in. w Katowicach, w sposób profesjonalny zajmuje się organizacją różnego rodzaju wydarzeń. Obsługujemy na przykład imprezy firmowe oraz wydarzenia masowe na dużą skalę. Poza niezbędnym sprzętem zapewniamy również catering.

Lego Marvel Super Heroes

Niemal każde dziecko uwielbia bohaterami. Niektórzy przepadają za Czarną Wdową, inni wolą Thora, czy Iron Mana. Kupując zabawki z serii Lego Marvel Super Heroes znajdziesz zabawki, które z pewnością oczarują Twoją pociechę. Dzięki nim pozna, będący na topie, świat przedstawiany na kinowych ekranach.

paintball laserowy Warszawa

Planujesz wieczór kawalerski lub imprezę integracyjną? Jeżeli tak, i dodatkowo masz ochotę na coś niecodziennego, wybierz się na paintball laserowy w Warszawie! Na czym to polega? Podobnie jak tradycyjna gra, opiera się na współpracy, ale amunicją nie jest farba, tylko wiązka podczerwieni. Dzięki temu gra jest bardziej bezpieczna i nie ma ograniczeń wiekowych.

Zabawki dla dzieci sklep internetowy

Drodzy Rodzice, nasz sklep internetowy od lat pomaga rodzicom w rozwoju Waszych pociech - dzięki nietypowym, edukacyjnym zabawkom dla dzieci. Nasze zabawki dla dzieci to idealny wybór - spośród różnych modeli zabawek kreatywnych, także puzzli drewnianych, puzzli przestrzennych, itp. Nasze zabawki to najwyższa jakość i bezpieczeństwo ich użytkowania. Wasze dziecko co raz szybciej będzie się rozwijało - właśnie dzięki naszym zabawkom dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz promocjami, które posiadamy - zapraszamy!

Kurs jogi

Oferujemy zajęcia sportowe, które pomogą w rozciągnięciu mięśni i wyciszeniu. Ćwiczenia wywodzące się z Indii sprzyjają relaksacji oraz redukcji stresu. Kurs jogi odbywa się w siedzibie naszej szkoły w Krakowie. Warsztaty są dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników. Doświadczeni instruktorzy nauczą Cię wykonywania asan i technik oddychania.

Przebrania na bal karnawałowy

Oferujemy kostiumy oraz stroje tematyczne na najróżniejsze okazje. W naszym asortymencie znajdą Państwo przebrania na bal karnawałowy, imprezę z okazji Halloween oraz ubrania dla dzieci na bal przebierańców. Znajduje się tu nawet strój Świętego Mikołaja, który wzbudzi prawdziwą sensację podczas rozdawania prezentów świątecznych.