Dla ludzi

Psychologia książki

Interesujesz się ludzkimi emocjami i tym, w jaki sposób podejmujemy różne procesy decyzyjne? A może lubisz czytać publikacje popularnonaukowe? W księgarni Bonito znajdziesz wartościowe książki psychologiczne poświęcone tematom, które są bliskie każdemu człowiekowi. Ponadto na naszej stronie czeka na Ciebie także wiele ciekawych poradników. Zapraszamy do zakupów.

Audyt legalności zatrudnienia

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wspieraniem przedsiębiorstw w zatrudnianiu osób zza granicy. W ramach oferowanych usług jesteśmy w stanie przeprowadzić audyt legalności zatrudnienia, tak aby pracodawca nie miał żadnych wątpliwości, co do zachowania danego pracownika na planowanym stanowisku w firmie.

Modlitewniki

W księgarni internetowej e-religijne.pl znajdziecie Państwo całą gamę publikacji z dziedziny religii i religioznawstwa. Oferujemy najwyższej jakości wydania Biblii i Pisma Świętego, modlitewniki, życiorysy świętych, a także felietony, atlasy, albumy i książki dotyczące różnorodnych religii, filozofii religijnych, systemów wierzeń i mitologii.

Dekoracje weselne

Zapewniamy Młodym Parom różnego rodzaju dekoracje weselne. W ofercie mamy świeczniki złote, szklane lub kryształowe, a także wazony na kwiaty lub świece. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów również w kwestii samochodu na ślub. Nasza firma oferuje wynajem eleganckiego pojazdu. Koszt najmu owego sportowego auta to 1100 zł.

Sklep erotyczny

Jeżeli nudzi cię rutyna w sypialni, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Sklep erotyczny to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe akcesoria i zabawki. Są to, między innymi, wibratory o fantazyjnych kształtach - z pewnością każdego klienta zadowoli duży wybór oraz fakt, że są to wyroby pochodzące od sprawdzonych producentów.