Kursy i szkolenia

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne to ostatnio bardzo popularna forma zorganizowania atrakcji dla swoich pracowników. Haxel ułatwia organizację tego typu imprez poprzez możliwość rezerwacji biletów, noclegów, a także zapewnienie wyjeżdżającym niezbędnych dla ich bezpieczeństwa ubezpieczeń. Poprzez naszą platformę możliwe jest również wynajęcie autokarów i samochodów, przydatnych w sytuacji transferu z lotniska. Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest również w stanie polecić najatrakcyjniejsze lokalizacje na wyjazdy służbowe.

informatyk oferty pracy

Chcesz znaleźć dobrze płatną posadę na stabilnym stanowisku? Masz doświadczenie w IT, jako informatyk? Oferty pracy proponowane przez naszą firmę pomogą Ci znaleźć dobre zatrudnienie. Specjalizujemy się w procesach rekrutacji w branży komputerowej oraz technologicznej. Wspieramy podczas negocjacji warunków umowy.

Pracownicy z Ukrainy

Wiele polskich firm i zakładów zatrudnia personel ze Wschodu. Potrzeba do tego jednak załatwienia całego szeregu dokumentów. Dobrym rozwiązaniem jest leasing siły roboczej. Pracownicy z Ukrainy są przez nas rekrutowani i to my prowadzimy proces legalizacji ich pobytu. Firma, która potrzebuje uzupełnić braki kadrowe zgłasza się do nas i wysyłamy im odpowiedniego fachowca.