Budownictwo, konstrukcje - strona 2

Rolety antywłamaniowe

Tylko w naszym asortymencie znajdują się fantastyczne rolety antywłamaniowe, które odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz solidnością konstrukcji. Proponujemy korzystne warunki współpracy i pełne doradztwo w doborze odpowiednich materiałów. Proponowane przez nas elementy to odporność na uszkodzenia i niezawodność w każdej sytuacji!

Mieszkania na sprzedaż Iława

Jesteśmy renomowaną firmą deweloperską oferującą mieszkania na sprzedaż. Iława w tym wypadku stanowi doskonałą lokalizację naszej najnowszej inwestycji. Staramy się, by oferowane przez nas nieruchomości spełniały najbardziej wygórowane oczekiwania. Mamy dlatego nadzieję, że uda nam się ten cel z powodzeniem zrealizować również w Państwa przypadku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Instalacje przeciwpożarowe

Nie ma budynku, który byłby wolny od zagrożenia powstania oraz rozprzestrzenienia się ognia. W tym celu montuje się instalacje przeciwpożarowe, które zapobiegają rozpraszaniu się ognia, a także powiadamiają odpowiednie służby porządkowe. Firma Techno-Poż oferuje kompletne systemy sygnalizacyjne, które składają się z takich podzespołów jak czujka, centrala, elementy ostrzegania ręcznego, sygnalizatory optyczno-akustyczne oraz moduły sterujące innymi urządzeniami znajdującymi się w budynku. Zapraszamy do współpracy!

fotowoltaika opolskie

Szukasz ekologicznych rozwiązań, dzięki którym ogrzejesz pomieszczenia? Fotowoltaika to świetne rozwiązanie, aby zmienić dom na bardziej "zielony" . Działamy m.in. na terenie woj. opolskiego. Z nami zmniejszysz rachunki za prąd, a dodatkowo będziesz postępował ekologicznie. Nie czekaj już dziś przekonaj się jak łatwo można korzystać z zielonej energii.

Spodnie robocze

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej odzieży roboczej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Firma IGI Kompleks proponuje Państwu produkty zapewniające higienę oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Posiadamy specjalistyczne ubrania dla pracowników ceniących komfort pracy. Proponowane przez nas spodnie robocze i inne artykuły wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują komfort użytkowania oraz najwyższą ochronę przed różnego rodzaju czynnikami.

« 1 2